TEZ TOUR populārie virzieni:
  • VISAS VALSTIS
  • Ar bērniem
  • Ekskursijas
  • EKSOTISKIE
  • KALNU SLĒPOSANA
  • PLUDMALES
  • VISS IEKĻAUTS
  • Ziema 2019/2020
LV
+371 67 202 000
Filtrs
Mainīt meklēšanas kritērijus
Ekskursijas
Rīga
Latvija
Rīga
Baltkrievija
Bresta
Gomeļa
Grodņa
Minska
Mogiļeva
Vitebska
Bulgārija
Sofija
Varna
Igaunija
Tallina
Kazahstāna
Aktebe
Almati
Karaghandi
Kostanaja
Nur-Sultan
Oskemena
Pavlodara
Šimkenta
Kirgizstāna
Biškeka
Krievija
Abakana
Arhangeļska
Astrahaņa
Barnaula
Belgoroda
Elista
Groznija
Habarovska
Irkutska
Jekaterinburga
Kazaņa
Kemerova
Krasnodara
Krasnojarska
Magņitogorska
Mahačkala
Maskava
Miņeraļnije Vodi
Murmanska
Naberežnije Čelni
Novokuzņecka
Novosibirska
Omska
Orenburga
Perma
Rostova pie Donas
Samara
Sanktpēterburga
Saratova
Siktivkara
Soči
Stavropole
Surguta
Tjumeņa
Tomska
Ufa
Uļjanovska
Vladivostoka
Volgograda
Voroņeža
Čeļabinska
Ņižņekamska
Ņižņevartovska
Ņižņijnovgoroda
Lietuva
Kauņa
Viļņa
Moldova
Kišiņeva
Rumānija
Arada
Bukareste
Jasi
Kluža-Napoka
Timišoara
Ukraina
Dņipro
Harkiva
Kijeva
Odesa
Ļviva
Uzbekistāna
Taškenta
Ēģipte
Kaira (out)
Jau atlasīti atcelt
± 3 dienas
Precīzs datums Izlidošanas periods ±3 dienas Viss mēnesis
7 naktis
Papildu parametri
Kūrorti/Reģioni
Galvenie parametri
Viesnīcas kategorija
jebkura
+
Ēdināšanas tips
Opcijas
Papildu parametri
Budžets
Promo kods
Paslēpt papildu parametrus
Jau atlasīti
Sāciet ievadīt pilsētas, kūrorta vai viesnīcas nosaukumu, bet pēc tam izvēlēsieties vienu no piedāvātajiem variantiem
Papildu parametri
Galvenie parametri
Viesnīcas kategorija
jebkura
+
Ēdināšanas tips
Novērtējums ne mazāks par
Izmitināšanas objekta tips
Opcijas
Papildu parametri
Budžets
Promo kods
Paslēpt papildu parametrus
Rīga
Jau atlasīti atcelt
Rīga (RIX), Latvija
Pievienot virzienus, kas ir netālu no Rīga
Liepāja International (LPX), Latvija
Palanga International (PLQ), Lietuva
Tartu (TAY), Igaunija
Kaunas (KUN), Lietuva
Vilnius (VNO), Lietuva
Precīzs datums Izlidošanas periods Viss mēnesis
Precīzs datums Izlidošanas periods Naktis, skaits
Izveidot sarežģītu maršrutu
Aviobiļešu atlaides
Jau atlasīti atcelt
Visi virzieni (38)
AAE
Andora
Apvienotā Karaliste
Armēnija
Austrija
Baltkrievija
Beļģija
Bulgārija
Čehija
Dānija
Dominikāna
Francija
Grieķija
Gruzija
Horvātija
Igaunija
Indonēzija
Itālija
Izraēla
Kipra
Krievija
Latvija
Lietuva
Luksemburga
Malaizija
Nīderlande
Polija
Portugāle
Slovākija
Slovenija
Somija
Spānija
Šveice
Taizeme
Turcija
Ungārija
Vācija
Zviedrija
Periods Precīzs datums
  • Vienā virzienā
  • Turp un atpakaļ
Sāciet ievadīt lidostas, pilsētas, kūrorta vai viesnīcas nosaukumu, bet pēc tam izvēlieties vienu no piedāvātajiem variantiem
Sāciet ievadīt pilsētas, kūrorta vai viesnīcas nosaukumu, bet pēc tam izvēlēsieties vienu no piedāvātajiem variantiem
Jau atlasīti atcelt
Svarīga informācija
Pilns vienošanās teksts par atļauju veikt personas datu apstrādi
Karte
Ekskursijas Kubā

Havana

Havana – viena no senākajām jaunās pasaules pilsētām (1515). Vecā Havana , pilsētas vēsturiskais centrs – UNESCO pasaules kultūras mantojuma piemineklis, magnēts, kas pievelk ar vēsturisko apbūvi un koloniālā laikmeta celtnēm. Havana – gadsimtiem ilgi – atslēga visam Meksikas līcim. Havanas vēsturiskajā centrā Jūs apskatīsiet: Plaza del Armas – laukumu, kas izveidots pirms vairāk nekā 400 gadiem ( pie tā: Kapteiņu-ģenerāļu ēka; Castillo Real de la Fuerza – 16. gs. celts cietoksnis, vecākās pilsētas savrupmājas); Pilsētas muzeju; katedrāles laukumu (Plaza de la Catedral); 1788. g. celto Havanas katedrāli; slavenāko Havanas cietoksni Castillo del Morro, kas aizsargāja ieeju Havanas līcī (tagad tajā – Jūras muzejs); Plaza de San Francisko laukumu ar brīnišķīgo marmora lauvu strūklaku; Sv. Asīzes Franciska klosteri un baznīcu – augstāko Havanā. Jūs baudīsiet neaizmirstamu pastaigu pa senajām koloniālās Havanas ieliņām, kur it viegli apjukt un zaudēt uzņemto virzienu. 

Savukārt mūsdienīgās Havanas arhitektūra uzrunā, sākot ar laiku, kad Kuba kļuva par republiku un nonāca atkarībā no ASV. Neogotika, neorenesanse, art deko – šajos un citos stilos Havanā uzcelts daudz interesantu namu, kas attiecas uz periodu, kad veidojās vietējā buržuācija. Šajā pilsētas daļā Jūs apmeklēsiet Revolūcijas laukumu, kur atrodas piemineklis, kas veltīts Hosē Martī, bijušo Prezidenta pili (tagad Revolūcijas muzejs), Nacionālā teātra ēku un Kapitoliju, kas uzcelts ļoti līdzīgs savam Vašingtonas vārdabrālim un izceļas ar iekštelpu interjeru spozmi.

Vakara kabarē "Tropicana Show”

Tropicana Show ir Kubā un Latīņamerikā vispazīstamākā un visapmeklētākā kabarē izrāde zem klajas, dienvidu zvaigžņu klātas debess gleznā Havanas parkā. Kopš atklāšanas 1939. gadā uz kabarē skatuves uzstājušies visi slavenākie attiecīgā stila Dienvidamerikas un Ziemeļamerikas dziedātāji un dejotāji. Arī mūsdienās kabarē un tā māksliniekiem izdodas pulcēt skatītājus no visas pasaules.

Jūs skatīsiet krāšņu izrādi "Paradīze zem zvaigznēm”, kurā kopumā piedalīsies vairāk nekā 200 dziedātāju, dejotāju un muzikantu. Šī neaizmirstamā kabarē izrāde Jums ļaus sajust burvīgo un silto Havanas nakšu auru.

Kajolargo sala

Kajolargo (Cayo Largo) sala atrodas dienvidos no Kubas. Gandrīz visa Kajolargo dienvidu piekraste ir plaša 38 km gara vissmalkāko baltu smilšu pludmale, kas kā liegs paklājs ieritinās smaragdzaļajā, vienreizīgi dzidrajā lagūnu ūdenī. Ja Kubas pludmales tiek uzskatītas par vienām no labākajām pasaulē, tad Kajolargo – par labākajām Kubā. 

Pēc lidojuma no Varadero ceļojums turpināsies uz jahtas klāja ar āra bāru. Jūs apmeklēsiet vienreizīgi skaistu koraļļu rifu – naturālu dabas aizsardzības rezervātu ar kristāldzidru ūdeni un ārkārtīgi plaši pārstāvētu jūras faunu (zivis, milzu izmēru gliemežnīcas utt.). 

Un zemūdens peldēšanas aprīkojuma pietiks visiem. Pēc rifa apciemojuma Jūs dosieties uz Iguānu salu, kur varēsiet tās pabarot un paglāstīt. Neaizmirstiet par fotoaparātu vai videokameru, kā arī maizi, kura iguānām – reptiļiem, kas saglabājušies no aizvēsturiskiem laikiem, ir liels našķis! Pusdienas noritēs svaigā gaisā, zem palmu lapu nojumes. Par atsevišķu samaksu varēsiet pasūtīt pusdienās langustu. Lūdzam ņemt vērā, ka šī ekskursija ietver sevī lidojumu.

Safari ar džipiem

Dodieties aizraujošā ekskursijā ar džipu pa Varadero apkārtni un Jūs iepazīsiet brīnišķus dabasskatus ar palmu audzēm, upju pārceltuvēm, kalnu ceļiem un zemnieku ciematiem. Jūs iepazīsiet brīnišķās Kubas floras un faunas bagātību! Iepazīstiet Kubu, kāda tā ir ārpus pilsētām un kūrortu zonām! Turklāt Jūs pats būsiet pie džipa stūres! Iesākumā Jūs pa džungļu un kalnu ceļiem brauksiet uz 40 m dziļo Saturno alu, pa kuru tek apakšzemes upe, kas veido 23 m dziļu ezeru ar dzidru ūdeni. Alā iespīd saules gaisma, un Jums būs ļoti patīkami ezerā noskalot ceļa putekļus. 

Tālāk Jūs dosieties uz Karalas pludmali, kur būs iespēja ienirt ar masku un pleznām pie koraļļu rifa un pašiem pabarot zemūdens pasaules iemītniekus. Pēc peldes Jūs ar džipiem brauksiet līdz Kanimaras upei – vienai no lielākajām Kubā, un upes krastā baudīsiet pusdienas īstā kreolu gaumē. Pēc tam Jūs sagaida neaizmirstams ceļojums ar skūteri pa Kanimaras upi, kura laikā varēsiet iepazīt apkārtnes apbrīnojamo dabu, kā arī skatīt dziļos kanjonus. 

Еkskursija uz Trinidadu

Trinidada (Trinidada de Cuba) ir pilsēta, kuru UNESCO ir iekļāvusi pasaules kultūras mantojuma pieminekļu sarakstā, viena no pirmajām septiņām pilsētām, kuru Kubā dibināja (1514) spāņu konkistadors Djego Velaskess. Trinidada – šķiet, ka pilsēta joprojām pieder koloniālajam laikmetam, apburot ne vien ar saviem bruģētajiem laukumiem un ieliņām, labi saglabātajām neoklasikas un baroka stila ēkām (t.sk. katoļu baznīcām un pilīm), kuras nereti apvij dažādas leģendas, bet arī līdzās esošās jūras un kalnu tuvumu. 

Celojums pa jūru ar katamarānu

Lieliskais jūras ceļojums sāksies Varadero jahtu piestātnē. Tas notiks ar divmastu jahtu, katamarānu vai jūras kuteri uz kura ir āra bārs. Sākumā Jūs kuģosiet gar Varadero piekrasti, tālāk uz idillisko Kajoblanko (Cayo Blanco) salu. Kajoblanko salas piekrastē Jums būs iespēja ienirt ar masku un pleznām pie koraļļu rifa un papriecāties par tā zemūdens iemītnieku dzīvi. 

Pēc tam Jūs izkāpsiet krastā sniegbaltu smilšu pludmalē, kur iestiprināsieties ar garšīgām pusdienām – jūs gaida ēdieni ar garnelēm un omāri em, atspirdzinošie dzērieni, alus un rums, kā arī izklaidējoša programma. Vēlāk Jums būs arī iespēja baudīt peldi kopā ar delfīniem ierobežotā okeāna lagūnā. 

Pelde ar delfnīniem

Aicinām Jūs apmeklēt unikālo Varadero delfināriju – salas dienvidu piekrastē, jūras līča ūdeņos. Zinātnes atziņas vēsta, ka tikšanās, pat pasīva komunikācija ar delfīniem ir nāk par labu veselībai un lieliski noņem stresu. Pelde kopā ar delfīniem ilgst 25 min. 

Tāpat Jums būs iespēja noskatīties vienreizēju delfīnu šovu, kas ilgs 30 min. No tikšanās ar šiem fantastiskajiem jūras zīdītājiem Jūs gūsiet lielisku noskaņojumu un kolosālu enerģijas lādiņu!

Boat Adventure

Ekskursija piedzīvojumu meklētājiem. Brauciens ar skuteri pa kanāliem un mangrovju audzēm. Neliela zooloģiskā dārza apmeklējums - varēsiet skatīt krokodilus, bruņurupučus un eksotiskus putnus. 

Kabarē "Continental"

Kabarē atrodas uz salas. Jūs gūsiet patiesu baudījumu no šī neaizmirstamā šova, kurā piedalās vairāk nekā 50 dejotāji, dziedātāji un mūziķi.

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu