Filtrs
Mainīt meklēšanas kritērijus
Ekskursijas
Rīga
Latvija
Rīga
Igaunija
Tallina
Lietuva
Kauņa
Viļņa
Jau atlasīti atcelt
Precīzs datums Izlidošanas periods Viss mēnesis
uz 7 - 10 n.
Papildu parametri
Kūrorti
Kolekcijas un filtri
Viesnīcas
Viesnīcas kategorija
Ēdināšanas tips
Papildu parametri
Budžets
Ceļojuma sastāvs
Promokods
Paslēpt papildu parametrus
Rīga
Jau atlasīti atcelt
Rīga (RIX), Latvija
Pievienot virzienus, kas ir netālu no Rīga
Liepāja International (LPX), Latvija
Palanga International (PLQ), Lietuva
Tartu (TAY), Igaunija
Kaunas (KUN), Lietuva
Vilnius (VNO), Lietuva
Jau atlasīti
Atrodit kartē
Sāciet ievadīt pilsētas, kūrorta vai viesnīcas nosaukumu, bet pēc tam izvēlēsieties vienu no piedāvātajiem variantiem
Izlidošanas periods Precīzs datums
Naktis, skaits Precīzs datums
no 7 n. +
līdz 7 n. +
Papildu parametri
Galvenie parametri
Viesnīcas kategorija
jebkura
+
Ēdināšanas tips
Reitings ne zemāks par
Tarifa tips
Opcijas
Papildu parametri
Budžets
Klase
Bagāža
Paslēpt papildu parametrus
Jau atlasīti
Atrodit kartē
Sāciet ievadīt pilsētas, kūrorta vai viesnīcas nosaukumu, bet pēc tam izvēlēsieties vienu no piedāvātajiem variantiem
Papildu parametri
Galvenie parametri
Viesnīcas kategorija
jebkura
+
Ēdināšanas tips
Reitings ne zemāks par
Tarifa tips
Opcijas
Papildu parametri
Budžets
Promokods
Paslēpt papildu parametrus
Rīga
Jau atlasīti atcelt
Rīga (RIX), Latvija
Pievienot virzienus, kas ir netālu no Rīga
Liepāja International (LPX), Latvija
Palanga International (PLQ), Lietuva
Tartu (TAY), Igaunija
Kaunas (KUN), Lietuva
Vilnius (VNO), Lietuva
Precīzs datums Izlidošanas periods Viss mēnesis
Precīzs datums Izlidošanas periods Naktis, skaits
Izveidot sarežģītu maršrutu
Aviobiļešu atlaides
Jau atlasīti atcelt
Visi virzieni (34)
AAE
Apvienotā Karaliste
Armēnija
Austrija
Baltkrievija
Bulgārija
Čehija
Dānija
Dominikāna
Ēģipte
Francija
Gruzija
Horvātija
Igaunija
Itālija
Izraēla
Krievija
Latvija
Lietuva
Malaizija
Monaco
Nīderlande
Portugāle
Serbija
Somija
Spānija
Šveice
Tadžikistāna
Taizeme
Ukrainа
Ungārija
Uzbekistāna
Vācija
Zviedrija
Periods Precīzs datums
  • Vienā virzienā
  • Turp un atpakaļ
Sāciet ievadīt lidostas, pilsētas, kūrorta vai viesnīcas nosaukumu, bet pēc tam izvēlieties vienu no piedāvātajiem variantiem
Sāciet ievadīt pilsētas, kūrorta vai viesnīcas nosaukumu, bet pēc tam izvēlēsieties vienu no piedāvātajiem variantiem
Jau atlasīti atcelt
Svarīga informācija
Pilns vienošanās teksts par atļauju veikt personas datu apstrādi
Karte

Ekskursijas Andorā

Barselonas apskates ekskursija (minigrupas ekskursija)

Barselona ir Vidusjūras piekrastes pērle, Katalonijas galvaspilsēta, pilsēta, kuras robežas apvieno gan romiešu perioda arhitektūras pieminekļus, gan viduslaiku ielas un kvartālus, gan lieliskas modernisma laikmeta ēkas un pēdējo gadsimtu avangardiskas būves. 

Ekskursijas laikā jūs varēsiet izbaudīt Barselonas panorāmu, kas paveras no Tibidabo (Montžuika) kalna, un skatīt unikālos Antonio Gaudi meistardarbus, tādus, piemēram, kā Svētās Ģimenes katedrāle (La Sagrada Família) un Gueļa parks, kā arī pastaigāsieties pa brīnišķo un neatkārtojamo Rambla bulvāri (La Rambla).

 


Montserrata (minigrupas ekskursija)

Montserrata klosteris ir vecākais benediktiešu klosteris Spānijā un, protams, viens no Katalonijas simboliem. Katru gadu uz Montserratu dodas tūkstošiem Katalonijas iedzīvotāju, lai paustu pazemīgu lūgsnu Katalonijas svētajai patronesei – Melnajai Dievmātei, kuru vietējie iedzīvotāji mīļi iesaukuši arī par "tumšo" jeb melnīgsnējo Dievmāti (spāniski – La Morenete).

Jūs apmeklēsiet baziliku, varēsiet pieskarties Sv. Montserratas Dievmātes tēlam, kā arī novērtēsiet baznīcas zēnu kora brīnumdzidro balsu skanējumu. Jūs varēsiet arī doties pastaigā pa vienu no kājāmgājēju maršrutiem, izbraukt ar funikulieri un no putnu lidojuma augstuma skatīt brīnišķīgās Montserrata kalnu masīva ainavas. Tāpat Jums būs iespēja apmeklēt muzeju un iegādāties piemiņai suvenīrus. Pacelšanās līdz klosterim notiks ar kalnu vilcieniņu, no kura logiem paveras neaizmirstami skati uz vareno kalnu masīvu.

Austeru fermas pie Francijas krastiem (minigrupas ekskursija)

Jums šajā ekskursijā būs iespēja skatīt vairākas interesantas Francijas apdzīvotās vietas. Ekskursijas maršruts vedīs uz Vilfranšu Dekonflānu (fr. Villefranche-de-Conflent) – nelielu kalnu pilsētiņu, kas dibināta vēl 11. gadsimtā.

Tālāk ceļš vedīs uz Perpiņānu (jeb kā to vēl mēdz dēvēt – Perpiņu), kur jūs skatīsiet Maljorkas karaļu pili, Kastiljetas (Le Castillet) fortu un citas varenas un iespaidīgas viduslaiku celtnes.

Pēc tam ekskursija turpināsies ar braucienu uz zvejnieku ciemu Lukatu (fr. Leucate), kur būs iespēja nobaudīt brīnišķīgas jūras veltes par ļoti pievilcīgām cenām. Savukārt vietējie iedzīvotāji ieteiks vīnus, kas būs piemēroti šiem gardumiem.

Spānijas Venēcija un Besalu ciems (minigrupas ekskursija)

Viena no jaunākajām un neparastākajām Spānijas kūrortpilsētām Kostabravas piekrastē ir Empuriabrava, kuru tagad mēdz dēvēt arī par Spānijas Venēciju. Pilsēta pārsteidz pat ļoti pieredzējušus tūristus, kas savos ceļojumos daudz ko skatījuši. Empuriabrava ir ostas pilsēta, daudzu Eiropas jahtu īpašnieku un cilvēku, kam tuvs Venēcijai raksturīgs dzīvesveids, iemīļota uzturēšanās vieta. Talantīgi arhitekti spējuši šīs vietas dabīgās ūdenskrātuves pārvērst 37 krāšņos kanālos, kas kopumā ir 37 km gari!

Tāpat Jūs apmeklēsiet vienu no senākajām Katalonijas pilsētām – Besalu (Besalú), baudot pastaigu pa tās viduslaiku ieliņām, apskatot cietoksni ar tā iespaidīgajām sienām un tiltiem. Jums būs iespēja piedalīties arī liķieru un saldumu degustācijā.

Tulūza (minigrupas ekskursija)

Tulūza ir agrākās Vestgotu karalistes, pēc tam Gaskoņas hercogistes galvaspilsēta. Un, protams, slavenā literārā varoņa – musketiera D`Artaņjana dzimtene. Pēc lieluma Tulūza Francijā atpaliek vien no Parīzes, Marseļas, Lionas. Pilsētu, kas atrodas Garonnas upes krastos, mēdz saukt arī par “iesārto” pilsētu, jo tieši tāda nokrāsa piemīt vietējiem ķieģeļiem, no kuriem celts vairums Tulūzas arhitektoniski pievilcīgo ēku.

Šaurās viduslaiku ieliņas izlokās gluži kā senajos Romas valdīšanas laikos – jā, Tulūzas vēsturē bijis arī šāds periods. Ekskursija pa pilsētas vēsturisko daļu atstās uz jums spēcīgu iespaidu – tās laikā jūs skatīsiet Kapitolija laukumu, Sansernēna (Saint-Sernin) baziliku, Sv. Marijas Zelta baznīcu un seno Jakobīņu baznīcu.

Salvadora Dalī teātris-muzejs (minigrupas ekskursija)

Jūs apmeklēsiet Dalī māju-muzeju Figeresā un Pubolas pili, ko viņš  uzdāvināja Galai, un uzzināsiet Salvadora Dalī un viņa sievas, mūzas un padomdevējas Galas skaisto mīlas stāstu. Jūs redzēsiet ģēnija, kas zīmēja fantāzijas un sapņus, nemirstīgos darbus. Jūs redzēsiet viņa gleznas, kurās ar smalkas optiskas ilūzijas palīdzību priekšmeti izstiepjas, izgaist, pārvēršas par citiem priekšmetiem.  

1904. gada 11. maijā Katalonijā, šajā skaistajā pasaules nostūrī, dona Salvadora Dalī-i-Kusi un donjas Felipes Domenekas ģimenē piedzima zēns, kam nākotnē bija lemts kļūt par vienu no sirreālisma laikmeta dižākajiem ģēnijiem. Viņu sauca Salvadors Felipe Hasinto Dalī. Pubolas pils nav vienkārši viena no daudzajām dāvanām, ko Dalī dāvināja Galai, sievietei, kas uz visu mūžu kļuva par mākslinieka ģēnija mūzu un iedvesmotāju. Pils kļuva par Dalī mīlas kaislības spilgtāko izpausmi. Baronu Pubolu pils tika uzcelta XIV gs., bet Dalī, kas reiz bija solījis mīļotajai uzdāvināt pili, savai sirds dāmai doto bruņinieka vārdu varēja izpildīt tikai trīsdesmit gadus vēlāk. 

Pils apmeklējums ir pārsteigumu pilns. Sirreālisma atmosfērā Jūs sastapsieties ar daudziem oriģināliem mākslas darbiem un neparastiem priekšmetiem, ko Dalī dāvinājis savai sievai, pazemē zem pils ierīkoto kapu velvi, Galas vakarkleitu kolekciju, kuru vidū ir grezni tērpi, kas ir slavenu modelētāju autordarbi – Živanšī, Kristiāna Diora, Pjēra Kardēna tērpi. Te ir dārzs, kas rotāts ar ziloņu skulptūrām Dalī darbu stilā, ar strūklaku un ūdenskrātuvi – dārzs, kur kādreiz visā spožumā mirdzēja Gala. 

Dalī teātris-muzejs Figeresā ir Dalī darbs, kam viņš veltījis 13 savas dzīves gadus ar viņam raksturīgo neatlaidību un pedantismu. 

Ieejot muzejā, Jūs nonāksiet Dalī valstībā, kur komentāriem nav vietas. Jūs pārsteigs ar astoņkāja tinti gleznotā Linkolna portreta, gleznas «Gala skatās uz jūru» un Bēthovena portreta optiskie efekti. Jūs redzēsiet pieminekli Ņūtonam, milzīgu ģeodēzisku kupolu, salonu ar nosaukumu «Vēju pils», ko mākslinieks apgleznoja, iedvesmojoties no tāda paša nosaukuma poēmas. Bez slaveniem un mazpazīstamiem Dalī darbiem muzejā Jūs redzēsiet arī pēc viņa skicēm darinātas rotaslietas, tērpus, smaržu flakonus, tāpat Dalī hologrāfijas eksperimentu rezultātus, dubultas spektroskopiskas gleznas, kā arī vienu no visinteresantākajām zālēm – Mejas Vestas zāli. 

Salvadors Dalī, kurš dzīves laikā bija liels savādnieks, saskaņā ar savu vēlēšanos neapglabāts guļ kapu velvē vienā no muzeja pustumšajām zālēm. Bet tā neapstrīdamā meistarība, ko viņš attīstīja, un viņa izteiksmīgo tēlu spēks ir aizskāruši daudzu cilvēku dvēseles stīgas. Viņa atmiņā paliekošie tēli ir kļuvuši par mākslas garīgā panteona simboliem un paliks stabilas divdesmitā gadsimta mākslas vērtības. 
 
Vieni uzskata Dalī par lielu mistifikatoru, citi – par ielu mākslinieku. Bet visi zina, ka viņš bija neiedomājami interesants un talantīgs cilvēks. Apmeklējot viņa muzeju, Jūs atradīsiet īsto Dalī, ar instinktīvu gudrību apveltītu vienkāršu lauku filozofu. 

Termālais komplekss "Caldea"

Termālais komplekss "Caldea" nav medicīnas centrs, taču pilnā šī vārda izpratnē ir veselības oāze, kurā pieejamas ne tikai termālās un dziednieciskās procedūras, bet iespējams arī apmeklēt diētisko restorānu "Akvariuss", no kura paveras panorāmas skats uz lagūnu, bāru "Nemo", kādu no daudzajiem boutique veikaliņiem vai tirdzniecības centru. 

Milzīgo, 80 m augsto kompleksa torni vaiņago Sīriusa simbols, bet ūdens stihijas iespējām ir atvēlēti veseli 4 kompleksa stāvi. Termālais komplekss "Caldea" ir atvērts katru dienu no 10:00 rītā līdz 21:00 vakarā. Starp procedūrām ir peldes lagūnā, gaisa vannas, šovi ar gaismas efektiem (vakarā). Ūdens temperatūra lielajā lagūnā sasniedz 32-34 grādus pēc C, bet lagūnas dziļums ir 1,3 m. Blakus lielajai lagūnai atrodas atrodas džakuzi un hidromasāžas kabīnes, kā arī termas (pirtis). Un tas vēl nav viss....

Pēc ūdens procedūrām kompleksa viesiem ir iespējams apmeklēt fitnesa centru, baudīt t.s. "reaktīvo" dušu, doties uz saunu vai solāriju, kā arī par papildu samaksu iziet masāžas seansu. 

Karkasona (minigrupas ekskursija)

Karkasona – sena, pasaulslavena pilsēta un cietoksnis vienlaikus. Tās ielas vēl atminas ķeltu un romiešu jātnieku zirgu pakavu klaboņu. Pilsēta, kuru dibinājuši romieši, realitātē atgādina pasaku grāmatās skatītos attēlus. Ne velti tajā ilgi sabijis Disnejs!

Šī pamatīgi fortificētā pilsēta (faktiski tās senā, augšējā daļa) slejas uz pamatīga paugura virs Odas upes un ar visu savu izskatu vēsta ceļiniekiem, cik varena un nepieejama tā ir nevēlamiem viesiem. 

Seno cietokšņa sienu divkāršais nocietinājumu gredzens (pirmais celts vēl Romas valdīšanas periodā, bet otrais jau viduslaikos), vikontu Trankavelu dinastijas pils, unikālā Sentnazāra (Basilique St-Nazaire) bazilika, kā arī šaurās un līkumainās vecpilsētas ieliņas jums liks sajust viduslaiku klātbūtnes pārsteidzošo auru.

Leģenda vēsta, ka sensenā pagātnē pēc piecus gadus ilguša pilsētas cietokšņa aplenkuma sarāceņu karaļa sieva Karkasa apmuļķojusi pašu Kārli Lielo un piespiedusi to atteikties no aplenkuma turpināšanas. No frāzes, kuru Karkasa izkliegusi aizejošajam Kārlim Lielajam un tā karaspēkam, arī esot radies pilsētas nosaukums: Sire, Carcas te sonne! (tulk. – Sir, Karkasa jūs sauc!)

Andoras panorāma (minigrupas ekskursija)

Konstitucionāli Andora ir firstiste, kuru joprojām (saskaņā ar sensenos laikos slēgtiem līgumiem) ar vienādām tiesībām pārvalda divi grāfi. Viens no viņiem ir Francijas prezidents, bet otrs – no Spānijas puses – Urgelas bīskaps. Andora ir otrā ģeogrāfiski augstākā valsts Eiropā, atrodas Pireneju kalnu pašā sirdī. Mazās valstiņas robežu garums ir vien 35 km. Tomēr par spīti nelielajai platībai (467,63 km²) tā slavena visā Eiropā – pateicoties lieliskajiem kalnu kūrortiem un arīDuty Free, kas spēkā visā valsts teritorijā!

Profesionāls gids iepazīstinās jūs ar nozīmīgākajiem tūrisma, kultūras, sporta un rekreācijas objektiem, pavēstīs par interesanto un saistošo Andoras vēsturi, tās peripetijām, informēs par vietējām tradīcijām, paražām, tikumiem. Starp citu, bija laiks, kad valstiņā valdīja arī kāds krievu barons, taču sīkāk par to uzzināsiet jau ekskursijas laikā. 

Ekskursijas galvenie akcenti un pieturpunkti:

  • pietura Pasā de la Kazā – vietā, no kuras paveras panorāmas skati un ainavas uz slavenajiem kalnu slēpošanas kūrortiem; 
  • pietura Eltarterā – desu un vīnu degustācija; 
  • panorāmas apskates ekskursija – Puerto de Envalira; 
  • Andoras Svētās aizgādnes baznīcas apmeklējums (Santuari deMeritxell); 
  • Sv. Mišela bazilikas (Cathédrale Saints-Michel)apmeklējums; 
  • Andoras la Veljas – valsts galvaspilsētas – un tās tūrisma objektu apskates ekskursija; 
  • Andoras Firstistes valdības nama viduslaiku ēka. 

Pēc tam jums būs iespēja pašiem vairākas stundas veltīt pastaigām un veikalu apmeklējumam.

Ieejas biļetes muzejos apmaksājamas atsevišķi (tās neietilpst ekskursiju cenā).

Tematiskais parks “Naturlandia”

Pavadot ziemas atvaļinājuma laiku tematiskajā parkā “Naturlandia”, aktīva atpūta visai ģimenei garantēta! Plašajā teritorijā lielus un mazus priecēs sniega slīdkalniņu parks (vienīgais tāds Pirenejos!), slēpošanas nogāze (2050 m augstumā), brīnišķīgas kalnu ainavu panorāmas, rotaļlaukumi bērniem, slidotavas, “suņu ciems” (izbrauciens ar suņu vilktām kamanām), izjādes ar zirgiem un ponijiem, “Tobotronc” kamanu trase, kā arī vēl daudzas jo daudzas citas ekoloģiski pārdomātas izklaides, izpriecas un atrakcijas.

Tematiskā parka “Naturlandia” teritorijā viesu izvēlei ir trīs restorāni. Viens no tiem specializējies uz ēdieniem, kuru pamatā ir siers, bet otrs piedāvā vietējos tradicionālos ēdienus. Savukārt trešais piesaista ar to, ka no tā paveras iespaidīgs skats uz aizraujošajām norisēm “Tobotronc” kamanu trasē.

Tematiskais parks “Naturlandia” ir padomājis par speciālām paketēm un īpašiem piedāvājumiem visai ģimenei, pieaugušo grupām, skolniekiem, senioriem un cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām.

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu