Vakances

Darba vakances Grieķijas TEZ TOUR uzņēmumā 2023. gada vasaras sezonā.

VIESNĪCAS GIDS
Galvenie darba pienākumi:

  • Sagaidīt klientus viesnīcā, palīdzēt viņiem atrisināt jebkuras radušās problēmas, pārdot ekskursijas un būt saziņā ar klientiem jebkuru viņus interesējošo jautājumu sakarā.
  • Ja nepieciešams, pavadīt klientus transferos no lidostas un uz lidostu.


Prasības: a/m vadītāja apliecība (vadīšanas stāžs lielāks par 2 gadiem), labas angļu valodas zināšanas, teicamas savas valsts valodas zināšanas, pieredze pārdošanā.

EKSKURSIJU GIDS
Galvenie darba pienākumi:

  • Ekskursijas.
  • Ja nepieciešams, pavadīt klientus transferos no lidostas un uz lidostu.
  • Tikšanās ar klientiem viesnīcās darba jautājumos.

Prasības: labas angļu valodas zināšanas, teicamas savas valsts valodas zināšanas, pieredze ekskursiju gida darbā.

EKSKURSIJU TRANSPORTLĪDZEKĻA VADĪTĀJS
Galvenie darba pienākumi:

  • Mikroautobusa vadīšana (9 sēdvietas), lai nogādātu tūristus no lidostas uz viesnīcu vai no viesnīcas uz ekskursiju norises vietām.

Prasības: vecums virs 23 gadiem, Eiropā izdota a/m vadītāja apliecība (vadīšanas stāžs lielāks par 3 gadiem), apstiprinājums, ka tiek pārvaldīta jebkura ārvalstu valoda (angļu, vācu vai jebkura cita), vidusskolas atestāts.
 


Noteikumi: darba periods – 2023. gada aprīlis – oktobris, Grieķija (Krētas, Rodas, Korfu un Peloponesas salas). Pārējie nosacījumi un detaļas tiks apspriestas on-line tiešsaistes intervijā.

Aizpildiet, lūdzu, CV veidlapu angļu valodā un nosūtiet to uz e-pastu recruit@teztour.gr. Obligāti – nepieciešams pievienot 1 jūsu fotogrāfiju (uzņemtu tā, lai pretendents būtu redzams visā augumā).

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu