TRAVEL EXTRAS: Prioritārās reģistrācijas pakalpojums lidostā "Rīga"

Prioritārā reģistrācija lidojumam – izdevīgi un ērti!

Prioritārā reģistrācija sniedz iespēju izmantot Tez Tour "Premium Economy Class" reģistrācijas galdiņu lidostā "Rīga" pat tad, ja ceļojums iegādāts ar lidojumu ekonomiskajā klasē – tūristi var lieki nekavēties kopējā reģistrācijas rindā un, protams, viņiem būs vairāk laika iepirkumiem duty free (tax free) veikalos, kafejnīcās u.tml, kā arī tikt pie sēdvietām lidmašīnas priekšējās rindās.


Pakalpojuma cena: 21,00€. Tā ir fiksēta, konstanta cena un nav atkarīga no rezervācijā ierakstītā klientu skaita. Tāpēc prioritārā reģistrācija ir izdevīga gan ģimenēm ar bērniem, gan draugu kompānijām, kas kopīgi dodas uz kūrortu.

 

Prioritārās reģistrācijas noteikumi un pakalpojuma saturs:
  • Tez Tour tūristi var iegādāties prioritārās reģistrācijas pakalpojumu gan rezervējot ceļojumu tūrisma aģentūrā vai online, gan arī vēlāk. Vēlākais, kad to var izdarīt, ir ne mazāk kā 48 h līdz lidojumam.
  • Iegādājoties prioritārās reģistrācijas pakalpojumu, tūristam vai tūristiem ir tiesības izmantot "Premium Economy Class" reģistrācijas galdiņu lidostā "Rīga", pie kura apkalpo tūristus, kas dodas starptautiskā tūroperatora Tez Tour organizētajos čarterlidojumos.
  •  Pakalpojuma izmantošana: tūristi dodas pie "Premium Economy Class" reģistrācijas galdiņa lidostā "Rīga" un uzrāda savu ceļojuma dokumentu (vaučeri), kurā norādīta informācija, ka papildu pakalpojums "Priority Check-in Riga Airport" ir pasūtīts. Ja ceļojuma dokumentā šādas norādes nav, attiecīgais pakalpojums sniegts netiks. Gadījumā, ja ceļojumā dodas ģimene vai grupa, kurai ir 2 un vairāk rezervācijas – pakalpojums apmaksājams (jau iepriekš) par katru rezervāciju atsevišķi.
  • Tūristiem šī pakalpojuma saņemšanai lidostā jāievēro rindas kārtība attiecībā pret citiem šī paša pakalpojuma saņēmējiem, kā arī tiem pasažieriem, kuri lidojumam iegādājušies "Premium Economy Class" pakalpojumu.
  • Gadījumā, ja tūristi ir pasūtījuši prioritārās reģistrācijas pakalpojumu, bet kādu iemeslu dēļ ir reģistrējušies lidojumam pie ekonomiskās klases reģistrācijas galdiņa, nauda par prioritārās reģistrācijas pakalpojumu netiek atmaksāta.

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu