TRAVEL EXTRAS: Premium Economy Class

Premium Economy Class - lidojums ar komfortu!

Vietas lidmašīnas pirmajās rindās (tikai turp vai turp un atpakaļ) čarterreisos no Rīgas.

Daudzveidīga ēdināšana un dzēriens lidojuma laikā (ēdiens un dzēriens jāizvēlas vēl pirms lidojuma).

Atsevišķs reģistrācijas galdiņš lidostā "Rīga" (reģistrācija notiek pie atsevišķa reģistrācijas galdiņa, kas paredzēts Premium Economy klases pasažieriem).

 

Premium Economy Class noteikumi un pakalpojuma saturs:

  • Pakalpojums tiek pasūtīts tūrisma aģentūrā, kurā tika veikta ceļojuma rezervācija. Pasūtot pakalpojumu, nepieciešams norādīt ēdināšanas tipa kodu vai vairākus kodus, kuri ir izvēlēti (tādā gadījumā, ja rezervācijā ir vairāk par vienu pasažieri un viņi izvēlējušies dažādus ēdināšanas tipus).
  • Pasažieriem vecumā līdz 14 gadiem, zīdaiņiem un invalīdiem tiek ierādītas sēdvietas sākot ar 2. vai 3. krēslu rindu, jo saskaņā ar lidojumu drošības nosacījumiem 1. krēslu rindā šīs personas atrasties nedrīkst.
  • Cena: 35,00€ (vienā virzienā). Pasūtot vairāk par vienu ēdienu katram pasažierim, katra nākamā pasūtītā (papildus) ēdiena cena –21,00€ (vienā virzienā). Pakalpojuma rezervēšanas laiks - ne mazāk kā 48 stundas līdz izlidošanai.

     

 

 
 

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu