TRAVEL EXTRAS: Garantētas blakus vietas lidmašīnā

     
 


Garantētas blakus vietas lidmašīnā: izdevīgi un ērti!

Dodoties ceļojumā (Antalja - Turcija, Rimini - Itālija, Peloponese - Grieķija, Hurgada un Šarm eš Šeiha - Ēģipte) ar saviem mīļajiem un tuvajiem, vēlamies taču būt pārliecināti, ka vietas lidmašīnā noteikti atradīsies blakus. Mēs steidzamies, lai nenokavētu reģistrācijas sākumu un lai nebūtu jāsēž blakus svešam cilvēkam. Bet dažreiz mēs ierodamies, kad reģistrācija jau tuvojas beigām un brīvas vietas atlikušas tikai dažādās rindās. Lai novērstu šo problēmu, piedāvājam pakalpojumu "Garantētas blakus vietas lidmašīnā". 
 
Pakalpojuma cena: 21,00€. Šī cena (one-way, vienā virzienā) ir fiksēta, t.i. tā nav atkarīga no klientu skaita rezervācijā.

 
Garantētās vietas lidmašīnā tiks nodrošinātas saskaņā ar norādīto vietu plānu:
 
Vietu izvietojums     Cilvēku skaits
rezervācijā
   

cilvēki
   
   3 
cilvēki
   
   4 
cilvēki
   
   
cilvēki
   
   6 
cilvēki
   
   7 
cilvēki
   
    8 
cilvēki

 

Rezervēšanas un pakalpojuma sniegšanas noteikumi:

  • Pakalpojumu "Garantētas blakus vietas lidmašīnā" pasažieri var iegādāties, gan rezervējot ceļojumu tūrisma aģentūrās, gan on-line tiešsaistes sistēmā, gan arī vēlāk, proti, pakalpojumu iespējams rezervēt vēlākais 48 stundas pirms lidojuma. 
  • Pakalpojums pieejams, lidojot ar starptautiskā tūroperatora Tez Tour čarterreisiem, kuri izlido/ielido lidostā "Rīga" – sadarbībā ar a/k airBaltic (Airbus A220-300). 
  • Lai varētu izmantot šo pakalpojumu, klientiem pie reģistrācijas stenda ir jāuzrāda savs ceļojuma vaučers, kurā jābūt informācijai par pasūtīto papildpakalpojumu - "Garantētas blakus vietas lidmašīnā" ("Guaranteed seats together"). Ja ceļojuma vaučerā šīs informācijas nebūs, tad minētais pakalpojums sniegts netiks. Gadījumos, kad ceļo ģimene vai grupa, kurai ir 2 vai vairāk rezervāciju, pakalpojuma maksa tiek iekasēta par katru rezervāciju atsevišķi.

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu