Apmaksas nosacījumi

Ceļojumu online apmaksa bez komisijas! 

Сeļojuma rezervēšanas brīdī apmaksa tiek veikta ar bank-link vai jebkuro ES bankas emitēto maksājumu karti (Visa / Mastercard). 

 

1. Apmaksa pilnā apjomā

 • Ja līdz ceļojumam no Rīgas sākumam atlicis 21 dienas vai mazak dienas, samaksa - 100% apmērā – rezervēšanas brīdī. Pakalpojumu rezervēšanas un apmaksas noteikumi var atšķirties no vispārējās kārtības, kas norādīta pakalpojuma sniegšanas noteikumos 5. nodaļā.
   
 • Ceļojumiem no citu valstu pilsētam: 100% apmaksa rezervēšanas brīdī.
   
 • Samaksa par aviopakalpojumu rezervēšanu attiecībā gan uz čarterreisiem, gan uz regulārajiem lidojumiem un low-cost lidojumiem ir 100% apmērā – rezervēšanas brīdī.
   
 • Pasūtot tūrisma pakalpojumus (tikai izmitināšanu, ekskursijas, transferus, auto noma), bezmaksas anulācijas termiņš tiek norādīts rezervēšanas brīdī. Pēc norādītā termiņa soda nauda par anulāciju tiek piemērota soda nauda 100% apmērā.
   
 • Ja pasūtot tūrisma pakalpojumus, spēkā ir īpašs neatmaksājams (non-refundable) tarifs, tad pēc maksājuma veikšanas nekādas izmaiņas rezervācijā, kā arī tās anulācija nav iespējama.


 

2. Daļēja apmaksa

 • Ja līdz ceļojumam no Rīgas sākumam atlicis vairāk par 21 d., tad iespējams sākotnēji samaksāt tikai 10% (desmit) no visas summas, bet pārējā kopējās summas daļa tad jāapmaksā ne vēlāk kā līdz brīdim, kad ir atlikušas 21 dienas līdz izlidošanai. 
 • GDS tūrēm "viesnīca + lidojums" (ar regulārajiem lidojumiem, low-cost lidojumiem, čarter lidojumiem) - priekšapmaksa 50% rezervācijas laikā un pilna apmaksa 2. dienas pirms viesnīcas bezmaksas anulēšanas termiņа (priekšapmaksa - neatmaksājamа).
   

Maksājumu drošību garantē AES-256 šifrēšanas sistēma, maksājums tiek veikts ar aizsargāta servera starpniecību. Apmaksa ļaus uzreiz izvēlēto piedāvājumu nodrošināt ar vietām un konstantu cenu. Apstiprinājums jums tiks nosūtīts uz e-pastu.

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu