Kā pirkt ceļojumu online

Paņemiet ceļojums
Ierakstiet datus un norezervējiet

Online apmaksa

Saņemiet dokumentus
un ceļojiet!
 

Nopirkt ceļojumu TEZ TOUR online sistēmā ir ļoti vienkārši


Online pirkums, online apmaksa, dokumentu saņemšana online režīmā, online ienākošie paziņojumi par rezervāciju statusu un vēl daudz kas cits!

Lai atrastu vēlamos ceļojumus, TEZ TOUR vietnes galvenās lapas meklēšanas formā jāizvēlas opcija “Ceļojumi” un jānorāda nepieciešamie ceļojuma parametri. 
Iespējams izvēlēties tikai valsti, nekonkretizējot kūrortu, taču tāpat ir iespējams izvēlēties tikai interesējošos kūrortus, viesnīcas kategoriju, ēdināšanas tipu, izmitināšanu (tās opcijas – cilvēku skaitu numurā; ja ir bērni, iespējams norādīt viņu vecumu), kā arī ceļojuma ilgumu – tas samazinās to piedāvājumu skaitu, kuri varētu jūs ieinteresēt.

Ja jums ir promokods, kas paredz atlaidi, jūs varat šeit to ievadīt (atverot cilni “Papildu parametri”zem loga MEKLĒT).
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atlasiet viesnīcas ar filtra (skat. kreisajā pusē) palīdzību, izmantojot vajadzīgos parametrus.
Lai būtu ērti aplūkot meklēšanas atlases rezultātus, varat izvēlieties dažādus meklēšanas rezultātu apskates variantus (tabulas, režģa, iezīmētas kartes veidā).

Blakus ceļojuma cenai norādīts avansa apmērs (10%), ja līdz izlidošanai atlikušas vairāk nekā 21 dienas; ja līdz izlidošanai atlikušas 21 un mazāk nekā 14 dienas, tad rezervēšanas brīdī jāveic apmaksa 100 % apmērā.
Izvēlieties sev iepatikušos ceļojuma variantu.

 


Iepazīstieties ar detalizētu informāciju par viesnīcu un, ja nepieciešams, tad kalkulatora formā, kas atrodas attēlojamās lapas labajā pusē, varat nomainīt ierašanās datumu, numura un ēdināšanas tipu.
Tāpat Jūs vienmēr varat uzsākt meklēšanu no jauna, noklikšķinot pogu “Mainīt meklēšanas nosacījumus”.
Pēc iepazīšanās ar informāciju par viesnīcu, izvēloties opciju “Rezervēt”, pārejiet uz rezervēšanas lapu.

 


Iebraukšanas datumi (nakšu skaits); viesnīca (numura tips, izmitināšanas tips, ēdināšanas tips); informācija par lidojumu (datumi, saraksts) un transferu no lidostas uz viesnīcu / no viesnīcas uz lidostu. Iespējamie transferu varianti - individuālais transferis, VIP (piemaksa automātiski parādīsies kopējā ceļojuma cenā).
Ceļojuma cena – cenā iekļautie pakalpojumi.
Iespējamie lidojumu varianti un laiki.
Saite “Svarīga informācija”: informācija par cenām un to spēkā stāšanās noteikumiem; iespējamām piemaksām; prasībām, kuras attiecas uz pasēm, vīzām u.c.Norādiet savus kontaktus, lai saņemtu no TEZ TOUR paziņojumus par rezervācijas pieteikuma statusu.
 


Apmaksas varianta izvēle – identificēts maksājums, izmantojot vienu no 6 interbankām.

Apmaksas variantu izvēle
:

  • Сeļojumi no Rīgas: 100% ceļojuma apmaksa vai arī 10% ceļojuma apmaksa rezervēšanas brīdī, atlikušos 90% apmaksājot ne vēlāk kā 30 dienas līdz izlidošanai (apmaksas variants 10% / 90% iespējams tikai tad, ja līdz ceļojumam atlicis vairāk nekā 1 mēnesis). Ceļojumi no citu valstu pilsētam: 100% ceļojuma apmaksa rezervēšanas brīdī.
  • Samaksa par aviopakalpojumu rezervēšanu attiecībā gan uz čarterreisiem, gan uz regulārajiem lidojumiem ir 100% apmērā – rezervēšanas brīdī.
  • Pasūtot tūrisma pakalpojumus (tikai izmitināšanu, ekskursijas, transferus, auto noma), bezmaksas anulācijas termiņš tiek norādīts rezervēšanas brīdī. Pēc norādītā termiņa soda nauda par anulāciju tiek piemērota soda nauda 100% apmērā.
  • Ja pasūtot tūrisma pakalpojumus, spēkā ir īpašs neatmaksājams (non-refundable) tarifs, tad pēc maksājuma veikšanas nekādas izmaiņas rezervācijā, kā arī tās anulācija nav iespējama.​
     

Ja jums ir promokods, kas paredz atlaidi, jūs varat šeit to ievadīt.

Ierakstiet rezervēšanas formā tūristu pasu datus vai arī izmantojiet pases automātiskās identifikācijas funkciju.
Lai varētu izmantot pases automātiskās identifikācijas funkciju, lejupielādējiet pases kopiju, kas iegūta skenēšanas ceļā, vai nofotografējiet vajadzīgās pases lapas, izmantojot savu viedtālruni.

Svarīgi! - Latvijas nepilsoņi izvēlas valsti "Latvia" filtrā "Pilsonība" un norāda savu pases numuru.
Informācija par personu, kas iegādājas ceļojumu (tā var atšķirties no personām (informācijas par personām), kuras dodas ceļojumā). 
Nepieciešamības gadījumā uzrakstiet, kādas ir jūsu papildu vēlmes ceļojumā vai jūsu komentāru, piezīmes šīs rezervācijas pieteikumam.
Iepazīstieties ar noteikumiem un nosacījumiem, tad piekrītiet tiem, nospiežot pogu “Tālak: datu pārbaude”. Uzmanīgi pārbaudiet informāciju datu pārbaudes lapā. Ja kaut kur tikusi pieļauta kļūda, jūs varēsiet atgriezties iepriekšējā lapā, nospiežot pogu “Mainīt datus”, un attiecīgi veikt korekcijas.
Ja jums ir atlaides promokods, taču esat aizmirsis to ievadīt ceļojuma meklēšanas procesu uzsākot, tad to var izdarīt šeit – lai nebūtu jāatgriežas galvenajā lapā.Saite “Svarīga informācija”: informācija par cenām un to spēkā stāšanās noteikumiem; iespējamām piemaksām; prasībām, kuras attiecas uz pasēm, vīzām u.c.
Nepieciešams atķeksēt sekojošo lodziņu: Informācija par tūrista tiesībām, ceļojuma programmu (tā būs pieejama kabinetā pēc pasūtījuma (rezervācijas) apstiprinājuma līgumā), kā arī piekrišana veikt darījumu. 
Ja visi dati ievadīti pareizi, izvēlieties jums ērtu apmaksas veidu un nospiediet pogu “Apstiprināt un rezervēt”.

 


 

Kad vēlēsieties apmaksāt rezervāciju (avansu vai visu summu), vietne pārvirzīs jūs uz elektronisko apmaksas sistēmu, kurā būs jāievada tās bankas kartes dati, kuru izmantosiet apmaksai. Pēc sekmīgas apmaksas uz ekrāna parādīsies elektroniskais čeks ar uzrakstu “Maksājums veikts sekmīgi”.
Tiklīdz avansa maksājums vai pilna apmaksa veikta, rezervācijas pieteikums nonāk darba procesā. Kopš apmaksas brīža mēs informēsim jūs par visām darbībām ar to un visām izmaiņām rezervācijas statusā: par apmaksu un rezervācijas apstiprināšanu, izlidošanas laika maiņu, pārsēšanos uz citu avioreisu, ceļojuma dokumentu gatavību. Tāpat mēs diennakti pirms ceļojuma sākuma atgādināsim jums par aktuālo izlidošanas laiku. 
Šie paziņojumi tiks sūtīti uz to jūsu e-pasta adresi, kuru būsiet norādījuši, reģistrējoties vietnē.
Pēc rezervēšanas procesa noslēguma jūs e-pastā saņemsiet vēstuli ar informāciju par jūsu pasūtījumu un tā rezervācijas numuru. 

 

Svarīgi! Kad rezervācija tiks apstiprināta, tad uz e-pastu, kuru rezervēšanas procesā norādījis ceļojuma pircējs/a, tiks nosūtīts dokuments “Līguma apstiprinājums” – tas būs distances līgums starp pircēju un TEZ TOUR.

Sekot pasūtījuma rezervēšanas gaitai varat arī savā privātajā kabinetā (TEZ TOUR saitā). Lai autorizētos, izmantojiet e-pasta adresi, kuru norādījāt, veicot rezervēšanu, un rezervācijas numuru formātā TZХХХХХ vai TZХХХХХ-ХХХХХХХХ.

 

 

E-pasts īsziņas
Sākot ar rezervācijas pieteikuma apmaksas brīdi, mēs informēsim jūs par visām ar rezervāciju saistītajām darbībām: apmaksu un apstiprinājumu, lidojuma laikiem un to izmaiņām. Tāpat diennakti pirms ceļojuma sākuma mēs atgādināsim par to, kāds ir aktuālais izlidošanas laiks. Informatīvie paziņojumi pienāks uz e-pastu, kas norādīts reģistrējoties mājaslapā. 


Vīzas
Pirms ceļojuma rezervēšanas iepazīstieties ar informāciju, vai, dodoties uz izvēlēto valsti, nepieciešama vīza; skat. saiti
Pēc tam, kad veikta apmaksa un rezervētais ceļojums arī apstiprināts, mēs noteiktajā termiņā sniegsim Jums nepieciešamo atbalstu vīzas saņemšanā; pieprasījumu par vīzas noformēšanu jānosūta uz e-pastu online@teztour.lv

Anulācija un naudas atmaksa
Visiem paziņojumiem un pieprasījumiem jābūt nosūtītiem no e-pasta adreses (norādot rezervācijas numuru), kura norādīta reģistrējoties. 
Naudas atmaksa tiek veikta uz bankas kartes kontu, no kuras tika veikts maksājums par ceļojumu, taču ieturot soda naudu, ja nepieciešams, tādā apmērā, kāds norādīts līgumā. Gadījumā ja izvēlēto viesnīcu nav iespējas apstiprināt, mēs pa e-pastu nosūtīsim pieejamos alternatīvos variantus. Ja neviens no šiem variantiem nebūs piemērots, tad samaksātā naudas summa tiks atmaksāta pilnā apjomā.


Visi paziņojumi un pieprasījumi jāsūta uz e-pasta adresi online@teztour.lv
Pēc tam pa e-pastu, kas norādīts reģistrējoties, ar Jums sazināsies tūroperatora pārstāvis. Pievēršam Jūsu uzmanību faktam, ka soda sankciju apmērs ir norādīts līgumā.
Jebkuru jautājumu gadījumā, kuri radušies noformējot vai iegādājoties ceļojumu online režīmā, t.sk. arī jautājumos, kas saistīti ar izmaiņu veikšanu jau rezervētos ceļojumos, jūs varat sazināties ar mūsu darbiniekiem Jums ērtā veidā:

E-pastsonline@teztour.lv
Tāl.: (+371) 22 304 250 (pirm.- piek.: 09:00-18:00) 

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu