Kas jāzina TEZ TOUR tūristiem, lai ceļotu no Latvijas

Latvijas robežas šķērsošanas ierobežojumi Krievijas pilsoņiem ar “C” kategorijas Šengenas vīzām


Lidostās, viesnīcās, sabiedriskajā transportā ieviestie drošības un kontroles pasākumi, tāpat kā municipālajās pludmalēs noteiktie, ir paredzēti, lai tūristos stiprinātu pārliecību par neapdraudētu atpūtu. Visa šī informācija ir spēkā esoša, droša un patiesa attiecībā uz šobrīd pastāvošo situāciju – noteikumi un saistošie nosacījumi var tikt mainīti, papildināti un atcelti. 


 Svarīgi! Vēršam klientu uzmanību uz faktu, ka dažās viesnīcās, kuras atrodas tālu no kūrortu centra, klientu apkalpošana var atšķirties no ierastās kārtības. Piemēram – var nebūt pieejami gruppu transfēri un gruppu ekskursijas, ekskursijas var būt pieejamas tikai pēc individuāla pieprasījuma, komunikācija ar uzņemošā operatora pārstāvi (gidu) tikai attālināta u.t.t.

Lai izvairītos no neērtībām ceļojuma laikā, lūdzam jūs līdz rezervācijas veikšanas brīdim precizēt pie ceļojumu konsultanta informāciju par to, kādi pakalpojumi būs pieejami konkrētajā viesnīcā.


Svarīgi zināt!

Ceļojumi uz Turciju (atjaunināts: 02.06.22., 14:55)
Ceļojumi uz Grieķija (atjaunināts: 10.01.24., 13:55) | Klimata pārmaiņu ierobežošanas un klimatnoturības nodoklis Grieķijā (tūristiem nodokļa apmaksa būs jāveic uz vietas viesnīcā)
Ceļojumi uz Bulgāriju (atjaunināts: 24.05.22., 11:55)
Ceļojumi uz Kipru (atjaunināts: 01.06.22., 12:55)
Ceļojumi uz Spāniju (Kanāriju sala) (atjaunināts: 21.11.22., 10:55) 

Svarīga informācija! Ekskursiju programmas Tenerifes ziemeļos.

  • Ja tūristi ir izmitināti viesnīcās Tenerifes salas ziemeļu daļā, tad visa saziņa ar gidu notiek tikai pa telefonu. 
  • Informācija par ekskursiju programmām – pēc pieprasījuma gidam.

Ceļojumi uz citiem ES valstīm (atjaunināts: 27.08.21., 11:35)
Ceļojumi uz Ēģipti (atjaunināts: 13.12.22., 09:55) | Svarīga informācija, iegādājoties čarterlidojumu biļetes (no Ēģiptes)
Ceļojumi uz AAE (atjaunināts: 14.11.22., 11:35) | Tūrisma nodoklis AAE
Ceļojumi uz Gruziju (atjaunināts: 18.04.23., 10:55) | 


 

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu