PAR MUMS

Starptautiskais tūroperators TEZ TOUR ir lielākais Latvijas tūroperators, kas organizē ceļojumus uz dažādām tūristu iecienītām pasaules valstīm.

Kompānijas TEZ TOUR sadarbības partneri Latvijā – aptuveni 200 tūrisma aģentūras Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Valmierā, Ogrē, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Alūksnē, Tukumā, Bauskā, Balvos un citviet.

TEZ TOUR birojs: Malduguņu iela 2, Mārupe.

TEZ TOUR Pilsētas birojs (privātpersonu apkalpošana, darba laiks – P.-Pk.: 09:00-18:00):

 • Rīga, Berga Bazārs, Elizabetes iela 83/85 (tālr. 67202 000)
 • Rīga, Brīvības iela 40 (tālr. 67202 000)
   
TEZ TOUR Latvia
 • TEZ TOUR Rīga ir vadošais Latvijas tūroperators;
 • vienīgais Latvijas tūroperators, kas vairākkārt atzīts par uzvarētāju Latvijas konkursā Labākais tūrisma uzņēmums Latvijā;
 • iekļauts TOP 500 Latvijas spēcīgāko uzņēmumu reitingā pēc apgrozījuma, līderis starp tūrisma operatoriem un kompānijām;
 • izmanto augsti attīstītas tehnoloģijas visu segmentu ceļojumu organizēšanā, to vadības un kontroles jomā;
 • TEZ TOUR Rīga darbu uzsāka 2002. gadā;
 • sadarbības partneri: vairāk nekā 370 tūrisma uzņēmumi Baltijas valstīs;
 • pirmais TEZ TOUR privāto klientu apkalpošanas birojs tika atvērts 22.02.2016. 

TEHNOLOĢIJAS

Augstās tūrisma  tehnoloģijas – tās mums ir nevis sapņi, bet realitāte. Kompānijas ieviestā unikālā informācijas sistēma ļauj aptvert lielus datu, informācijas apjomus un strādāt ar tiem, būt lietas kursā par katra tūrista vēlmēm un vajadzībām ceļojuma laikā, kā arī ievērojami saīsināt ceļojumu rezervācijas un apstiprināšanas procesu. Mēs piedāvājam plašas iespējas ceļojumu rezervācijai internetā un operatīvam situācijas novērtējumam attiecībā uz vietu skaitu lidojumos un viesnīcās.

Lai padarītu pakalpojumu rezervēšanas procesu ātrāku un drošāku, mūsu rezervēšanas sistēmas serveru uzturēšanu mēs uzticam vadošajam Eiropas mākoņu tehnoloģiju uzņēmumam OVHcloud no Francijas.


PARTNERATTIECĪBAS

Darbā gūtā pozitīvā pieredze un izveidotās partnerattiecības ar ievērojamām ārvalstu kompānijām un organizācijām ļauj mums ieviest un izmantot ceļojumu un tūrisma jomā jaunākās know-how tehnoloģijas, kas pasaulē sevi jau apliecinājušas no vislabākās puses.

 

VIENOTA KOMANDA

Mūsu menedžeri – profesionāli spēcīgu darbinieku komanda, kurai ir nepieciešamā pieredze darba organizēšanā ar tūrisma aģentūrām. TEZ TOUR augsto drošuma un uzticamības pakāpi nodrošina tieši precīzā un saskaņotā kompānijas personāla darbība

 


 

TŪRISTU APKALPOŠANAS ORGANIZĒŠANA KŪRORTOS UN EKSKURSIJĀS

Mēs pilnībā kontrolējam visas ceļojumu organizēšanas posmus, gan tāpēc, ka paši slēdzam tiešus līgumus ar pasaules vadošajām viesnīcām un viesnīcu tīkliem (t.sk., piemēram, tādiem kā Mariott, Sheraton, Le Meridien, Sol Melia, Princess, Hilton u.c.), gan tāpēc, ka pilnā apjomā nodrošinām tūrisma servisu visos kūrortos – līdz pat brīdim, kad tūristi atgriežas no atpūtas.

Jebkurā no valstīm, kuras piedāvājam atpūtai, Jūs ierodoties sagaidīs tieši TEZ TOUR kompānijas pārstāvji, kuru uzmanība pavadīs Jūs visa ceļojuma garumā. Transferus no lidostas uz viesnīcu, braucienus ekskursijās un citu pārvietošanos ar transportu, kas notiek atpūtas ceļojuma laikā, mēs nodrošinām tikai ar moderniem transportlīdzekļiem un profesionāliem autovadītājiem.

TEZ TOUR tūristu atbalsta dienests strādā 24 stundas diennaktī jebkurā no mūsu galamērķa valstīm – atliek vien piezvanīt mums pa konkrētās valsts TEZ TOUR informācijas tālruni, kas norādīts Jūsu ceļojuma dokumentos.

Mēs atbildam uz zvaniem latviešu, krievu un angļu valodās.

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu