Transferi

Transferi AAE


Individuālie transferi (Dubaijas pilsētas lidosta, Abū Dabī pilsētas lidosta)


Transferi un to norises kārtība

 1. Grupas transfers paredz braukšanu ar autobusu pa stingri noteiktu maršrutu no lidostas uz viesnīcām, kuras rezervējuši tūristi, taču grupas transfers neparedz obligātu transfera gida klātbūtni tajā.
 2. Individuālais transfers paredz noteiktu braucienu uz konkrētu viesnīcu, turklāt iespējama citu tūristu pievienošanās šim transferam, taču individuālajā transferā nav obligāta pavadošā gida klātbūtne.
 3. VIP transfers paredz noteiktu braucienu uz konkrētu viesnīcu – šim transferam citi tūristi tam nevar tikt pievienoti, un individuālajā transferā nav obligāta pavadošā gida klātbūtne. Ja tiek rezervēta noteiktas markas un modeļa automašīna, tad uzņemošais birojs jāinformē par to vismaz 10 dienas pirms tūrista ielidošanas AAE.
 4. Tūristus lidostā sagaida TEZ TOUR pārstāvis ar planšeti, uz kuras ir TEZ TOUR logo un kompānijas nosaukums. Tūristi uz transferu tiek gaidīti 2 stundas, kopš brīža, kad lidmašīna ir nosēdusies.
 5. Aizlidošanas dienā norādītajā laikā pie viesnīcas piestāj transfera autobuss ( ja vien autobuss nav aizkavējies dēļ tūristiem, kas uzņemti iepriekšējā viesnīcā). Ja tūrists laicīgi nav ieradies uz savu transferu, tad autobusa vadītājs vai gids viņu gaida 10 minūtes, bet, paejot šim laikam, brauc pēc tūristiem uz nākamo viesnīcu – tas tāpēc, lai netiktu nokavēta avioreisa reģistrācija lidostā.
 6. Tūristiem, kuri ir nokavējuši savu transferu, tādā gadījumā ir jānokļūst lidostā saviem spēkiem un par saviem līdzekļiem (šādā gadījumā tūroperators nenes atbildību par to, vai nokavējušies tūristi pagūs izlidot mājup).
 7. Kompānija TEZ TOUR nenes atbildību par autobusos un lidmašīnās tūristu aizmirstām mantām un nav atbildīga par to atgūšanu un nodošanu tūristiem.

CIP service – AAE lidostās

Pakalpojums pieejams tikai tad, ja rezervēts individuālais vai VIP transfers.

 • VIP servisa rezervēšana:
 • Marhaba – vismaz 3 dienas līdz ielidošanai AAE;
 • Ahlan – vismaz 15 dienas līdz ielidošanai AAE;
 • Hala Service – jārezervē ne mazāk kā 48 stundas līdz avioreisa pienākšanai AAE;
 • Golden Class Services – jārezervē ne mazāk kā 72 stundas līdz avioreisa pienākšanai AAE.

Transportlīdzekļi, kas tiek izmantoti individuālajos un grupu transferos, kā arī ekskursijās 

   

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu