Transferi

Transferi Spānijā- Individuālie transfēri: I transfēru anulācija gadījumā, ja līdz izlidošanas dienai ir mazāk kā 72h - sods 100%.
- Transfēri, kuri tiek veikti ar Shuttle bus: visas anulācijas vai izmaiņas, kuras veiktas, ja līdz izlidošanas dienai ir mazāk kā 72h - sods 100%.
- Piemaksa par bērnu krēsliņu, rezervējot I vai VIP transfērus = 10,00 EUR.

Informācija par transferiem tūristiem, kuri ieradušies, lai atpūstos Kostabravas, Kostadoradas, Kosta del Maresmes kūrortos, Maljorkas* un Tenerifes salu kūrortos:

 1. Tūristus, kuri atlidojuši ar čarterreisiem uz Barselonu, sagaida pārstāvis ar TEZ TOUR planšeti, uz kuras ir TEZ TOUR logo un kompānijas nosaukums, vai ar planšeti, uz kuras uzrakstīts tūrista vārds un uzvārds (individuālā transfera gadījumā pārstāvis nav tērpts TEZ TOUR formā).
 2. Ja kādu iemeslu dēļ tūristi ar pārstāvi vai autovadītāju nav satikušies, viņiem jāzvana uz TEZ TOUR biroju pa telefonu, kas norādīts vaučerī: +34 (902) 999 222.
 3. Grupas transferā uz Kostabravas, Kostadoradas, Kosta del Maresmes piekrastes, kā arī Maljorkas un Tenerifes salu kūrortiem pavadošā gida klātbūtne nav obligāta, ja cilvēku skaits transferā ir mazs.
 4. Visos Spānijas ceļojumu virzienos: kombinētajās tūrēs grupas transfers / pārbrauciens notiek c. Barselonas lidostu, un pavadošā gida klātbūtne tajā nav obligāts.
 5. Maljorkas sala: grupas transfers uz Alcudia, Cala Dor, Calas de Mallorca reģioniem neparedz pavadošā gida obligātu klātbūtni.
 6. Grupas transfers Barselonā neparedz pavadošā gida obligātu klātbūtni. Pēc tam, kad tūristi būs apmetušies viesnīcā, ar viņiem sazināsies mūsu pārstāvis un, ja tūristiem būs tāda vēlēšanās, tiksies ar viņiem.
 7. Ja tūristi atlido uz Barselonu ar regulārajiem vai čarterreisiem, viņus sagaida pārstāvji ar kompānijas "TERRAMAR" planšeti vai ar planšeti, uz kuras uzrakstīts tūrista vārds un uzvārds. Ja kādu iemeslu dēļ tūristi ar pārstāvi vai autovadītāju nav satikušies, viņiem jāzvana pa telefonu +34667613664 vai +34673187225. Transferi neparedz pavadošā gida obligātu klātbūtni.
 8. Tūristus, kuri atlido uz Madridi ar regulāro reisu, sagaida pārstāvis ar kompānijas "TERRAMAR" (vai TEZ TOUR) planšeti, ja rezervēts grupas transfers, bet individuālā transfera rezervēšanas gadījumā – pārstāvis ar planšeti, uz kuras uzrakstīts tūrista vārds un uzvārds. Ja kādu iemeslu dēļ tūristi ar pārstāvi vai autovadītāju nav satikušies, viņiem jāzvana pa telefonu +34667613664 vai +34673187225. Transferi Madridē neparedz pavadošā gida obligātu klātbūtni.
 9. Tūristus, kuri atlido uz Tenerifes salu ar regulāro reisu, sagaida pārstāvis ar kompānijas TEZ TOUR planšeti, ja rezervēts grupas transfers, bet individuālā transfera rezervēšanas gadījumā – pārstāvis ar planšeti, uz kuras uzrakstīts tūrista vārds un uzvārds. Ja kādu iemeslu dēļ tūristi ar pārstāvi vai autovadītāju nav satikušies, viņiem jāzvana uz TEZ TOUR biroju pa vaučerī norādīto telefonu +34 (902) 999 222. Transferi Tenerifē neparedz pavadošā gida obligātu klātbūtni.
 10. Tenerife: grupas transfers uz El Medano reģionu neparedz pavadošā gida obligātu klātbūtni.

* Transferi no Palmas (Maljorkas salā) lidostas uz Maljorkas – ziemeļu, Maljorkas - austrumu reģionu kūrortiem un un Pagueru (Maljorka) notiek, izmantojot kompānijas “SHUTTLE TRANSUNION” shuttle bus pakalpojumus.

 • Pievēršam jūsu uzmanību tam, ka tūrēs uz turpmāk tekstā minētajiem kūrortiem tiek izmantoti kompānijas “SHUTTLE TRANSUNION” reisu shuttle bus pakalpojumi: Maljorka – austrumi un Maljorka – ziemeļi (līdz Formentoras kūrortam MALLORCA NORTH reģionā transferu ar shuttle bus nav).
 • Transferi ar minētās kompānijas autobusiem dodas reisos, vadoties pēc to piepildījuma, no plkst. 06:00 līdz 23:00 (katras 30-45 min.), un pietur kopumā ne vairāk kā 5 viesnīcās. Transferi notiek bez gida pavadības.
 • Transfera anulācija vai izmaiņas šajā pakalpojumā bez soda sankcijām iespējamas, līdz brīdim, kad atlikušas ne mazāk kā 72 stundas līdz transferam (ja anulācija vai izmaiņas tiek veiktas pēc tam, tad tiek piemērota soda nauda 100% apmērā).
 • Tūristiem pēc atlidošanas jāpieiet pie kompānijas TEZ TOUR gida, kurš parasti atrodas pie bagāžas slīdlentei tuvākās izejas, jāpierakstās savam transferam un jāsaņem informācija par tālāko rīcību.
 • Transfers tiek veikts uz viesnīcu / no viesnīcas. Transfera cenā ir iekļauta viena bagāžas vienība vienam tūristam (20 kg). Papildus maksa par otru bagāžas vietu (vienību) – 12€.
 • Mazuļi (infants; no 0 līdz 2 g.v.) – transferā ceļo bez maksas, bez atsevišķas sēdvietas autobusā (ir vecākiem klēpī vai uz rokām).
 • Par mazuļiem (infants; no 0 līdz 2 g.v.), kuri transfera laikā neatrodas vecākiem klēpī vai uz rokām, jāapmaksā atsevišķa sēdvieta (pilna cena).
 • Bērnu krēsliņu autobusā nav.
 • UZMANĪBU! Lai precizētu autobusa transfera laiku no viesnīcas uz lidostu, tūristiem pašiem ir jāpiezvana uz kompānijas TEZ TOUR biroju dienu pirms izlidošanas (no 09:00 līdz 12:00 pēc vietējā laika). Ir jāzvana uz tel. numuru +34902999222 (izvēloties no piedāvātajiem variantiem opciju Nr. 4), lai uzzinātu, cikos tūristiem ir jāpulcējas pie viesnīcas transferam uz lidostu. 

Grupas transferi

Grupas transferu transportlīdzekļi Tenerifes salā:

       

Grupas transferu transportlīdzekļi Barselonā:

 
 
   

Grupas transferu transportlīdzekļi Kostabravas un Kosta de Barselonas – Maresmes piekrastes kūrortos:

 
 
 

Grupas transferu transportlīdzekļi Kostadoradas piekrastes kūrortos:

 
 
 


Individuālie un VIP transferi

Individuālo un VIP transferu transportlīdzekļi Tenerifes salā:

 
   

Individuālo un VIP transferu transportlīdzekļi Barselonas, Kostabravas un Kosta de Barselonas - Maresmes piekrastes kūrortos:

 
 
 

Individuālo un VIP transferu transportlīdzekļi Kostadoradas piekrastes kūrortos:

 
 
   

VIP transferu transportlīdzekļi Spānijas kontinentālās daļas kūrortos:

 
 

VIP transferu transportlīdzekļi Maljorkas salā:

 
 
 

VIP transferu transportlīdzekļi Tenerifes salā:

mercedes
Mercedes E 350
 
mercedes
Mercedes S 500
 
mercedes
Mercedes de Lujo V
 
mercedes
Mercedes de Lujo V
 

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu