Transferi

Тransferi Dominikānā

Uzreiz pēc izejas no lidostas ēkas stāv TEZ TOUR gidi, turot rokā planšeti ar kompānijas logotipu
TEZ TOUR infostends Puntakanas lidostā
TEZ TOUR mikroautobusi individuālajiem transferiem


Individuālie un VIP transferi (Puntakanas pilsētas lidosta)


I. Tūristu sagaidīšana lidostā:

 1. Pēc izkāpšanas no lidmašīnas tūristi nokļūst lidostas ēkā. Pie galdiņiem, kas atrodas zāles starpejās, jāiegādājas” tūrisma karte”, kura jāsaglabā līdz pat ceļojuma beigām. 
 2. Tad tūristiem jāiziet pasu kontrole un jādodas uz zāli saņemt bagāžu (pie bagāžas transportiera). Pirms izejas no lidostas – muitas kontrole. Saskaņā ar Dominikānas Republikas muitas dienesta prasībām visa bagāža tiek skenēta ar speciālu aparatūru.
 3. Pēc bagāžas pārbaudes procedūras tūristiem pa koridoru jādodas uz izeju no termināļa.
 4. Autobuss no lidostas uz viesnīcām atiet maksimums pēc 2 stundām, kopš lidmašīna ir reāli piezemējusies. Gadījumā, ja tūristi uz autobusu norādītajā laikā nav ieradušies, Tez TOUR pretenzijas nepieņem.
 5. Tūristus, kuri iegādājušies VIP transferu, pie izejas no lidostas gaidīs kompānijas pārstāvis ar planšeti, uz kuras rakstīts tūristu vārds un uzvārds.
 6. Kompānija Tez Tour nav atbildīga par autobusos aizmirstām tūristu mantām – par to, lai tūristi neaizmirst savas mantas, gidi ne reizi vien atgādina tūristiem transferu laikā..
 7. Individuālais transfers paredz noteiktu braucienu uz konkrētu viesnīcu. Individuālajā transferā pavadošā gida klātbūtne nav obligāta.
 8. Parastajos individuālajos transferos tiek izmantoti mikroautobusi ar kondicionētāju.

  9. Ja tūristi atlido nevis ar TEZ TOUR, bet citu kompāniju avioreisiem, tad lūdzam informēt par visiem šiem aviolidojumiem, paziņojot attiecīgos reisa numurus ar burtu kodiem. Bez šiem kodiem mēs ne vienmēr varam uzzināt avioreisa ielidošanas un aizlidošanas laikus, un attiecīgi nevaram arī garantēt laicīgu tūristu sagaidīšanu.


II. 
Tūristu aizbraukšana no kūrorta

 1. Iepriekšējās dienas vakarā tūristi, kuri uz lidostu brauks ar grupas transferu, savas viesnīcas infostendā vai kompānijas TEZ TOUR informatīvajā grāmatā –mapē, kas atrodas viesnīcas reģistrācijā, atradīs informāciju par transferu uz lidostu (cikos tas izbrauks no viesnīcas). Tūristiem, kuri rezervējuši individuālo transferu, informācija par izbraukšanas laiku ar faksu tiks nosūtīta uz numuru (to piegādās viesnīcas personāls). Izbraukšanas laiks tiek noteikts tā, lai tūristi ierastos lidostā uz lidojuma reģistrācijas sākumu, t.i. 2-2,5 stundas pirms paredzētā avioreisa izlidošanas.
 2. Aizlidošanas dienā noteiktajā laikā ieradīsies grupas transfera autobuss ar gidu (tas nekavēs, ja iepriekšējā viesnīcā tūristi uz transferu būs ieradušies laicīgi). Ja tūrists nav laikus ieradies uz transferu, tad gids viņu gaida kādu laiku (maks. 10 min.), bet pēc tam transfera autobuss dodas pēc tūristiem uz nākamo viesnīcu, lai viņi nenokavētu uz lidostu. Tūristiem, kuri ir nokavējuši savu transferu, tādā gadījumā ir jānokļūst lidostā saviem spēkiem un par saviem līdzekļiem.
 3. Individuālā transfera gadījumā uz viesnīcu atbrauks mikroautobuss ar TEZ TOUR planšeti logā – autovadītājam būs informācija par tiem tūristiem, kuri jānogādā lidostā. Gadījumā, ja tūrists laikus nav ieradies uz transferu, tad gids viņu gaida aptuveni 15 min. (jo viņam bez šī transfera var būt ieplānoti arī citi transferi), bet pēc tam transfera mikroautobuss aizbrauc. Tūristiem, kuri ir nokavējuši savu individuālo transferu, tādā gadījumā ir jānokļūst lidostā saviem spēkiem un par saviem līdzekļiem.
 4. Pēc ierašanās lidostā tūristi iziet muitas kontroli un reģistrējas lidojumam (to palīdzēs veikt kompānijas TEZ TOUR pārstāvis lidostā vai aviokompānijas darbinieks). Pēc reģistrēšanās lidojumam tūristi iziet pasu kontroli.
 5. Ja ir vēlme un laiks, iespējams apmeklēt Duty Free veikalu.
 6. Pēc visām iepriekš pieminētajām procedūrām un darbībām tūristi pa eju (Gate), kas norādīta iekāpšanas talonā, dodas uz lidmašīnu un lido mājup.
 7. Ja tūristi atpūtas periodā ir pārbraukuši no viesnīcas uz viesnīcu, tad TEZ TOUR nosūta faksu ar informāciju par transfēru un izlidošanu uz tūristu viesnīcas pēdējo numuru iepriekšējā vakarā. Viesnīcas personāls nogādā šo faksu numurā.  

VIP transferi

 1. Tūristus, kuri iegādājušies VIP transferu, sagaidīs kompānijas pārstāvis ar planšeti, uz kuras rakstīts tūristu vārds un uzvārds.
 2. Tūristus transfera laikā pavadīs krieviski runājošs gids (pēc pieprasījuma, par papildus samaksu).
 3. VIP transferi tiek veikti ar automobiļiem Ford Explorer (4 pax); Chevrolet Suburban (4 pax).

Transportlīdzekļi grupu un individuālajiem transferiem Dominikānā

 
 

Transportlīdzekļi VIP transferiem Dominikānā

 
 


CIP/VIP Service pakalpojums Puntakanas lidos

IELIDOŠANA:

 • Tūristu pie lidmašīnas trapa sagaida lidostas pārstāvis ar planšeti, uz kuras ir uzrakstīts tūrista vārds un uzvārds; brauciens ar golf car transportlīdzekli līdz pasu kontrolei (A terminālā).
 • Atbalsts pasu kontroles iziešanā.
 • Atbalsts bagāžas saņemšanā.
 • Tūrista pavadīšana caur muitas kontroli un iesēdināšana transfera transportlīdzeklī.

Pakalpojuma cena: 150€ par 1 cilvēku; bērniem (0-7 g.v.) – bez maksas.

AIZLIDOŠANA:

 • Sagaidīšana pie ieejas lidostā.
 • Reģistrēšana lidojumam pie business class galdiņa.
 • Atbalsts pasu kontroles iziešanā.
 • Klienta pavadīšana uz VIP lounge.
 • Klienta pavadīšana braucienā ar golf car transportlīdzekli līdz lidmašīnas trapam.

Pakalpojuma cena: 175€ par 1 cilvēku; bērniem (0-7 g.v.) – bez maksas.

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu