Transferi

Transferi Austrijā

I. Tūristu sagaidīšana lidostā:

 1. Visus tūristus, kuri atlidojuši ar kompānijas TEZ TOUR čārterreisiem, Zalcburgas lidostā sagaida TEZ TOUR formā tērpts gids ar planšeti, uz kuras ir TEZ TOUR logo un kompānijas nosaukums, vai arī autovadītājs ar TEZ TOUR planšeti vai planšeti, uz kuras ir norādīts tūrista uzvārds. Ja tūristi kādu iemeslu dēļ nav satikušies ar TEZ TOUR pārstāvi, tad jāzvana pa telefonu: +43 699 147 444 44.
 2. Saistībā ar meteoroloģiskajiem apstākļiem un satiksmes noteikumiem kalnu slēpošanas kūrortos pie visām viesnīcām ar autobusu piebraukt nav iespējams. Tūristiem, kuri ir izvēlējušies tādas viesnīcas, ir paredzēts shuttle service pakalpojums no autobusu termināļa līdz viesnīcai un attiecīgi pretējā virzienā no viesnīcas līdz autobusu terminālim.
 3. Grupas transferi tiek veikti ar transportlīdzekļiem, kuros ir 7-80 sēdvietas. Grupu transferu laikā tūristi saņem informatīvās aploksnes ar detalizētu kalnu slēpošanas reģiona aprakstu un ekskursiju programmu piedāvājuma sarakstu. Aploksnē ir ziņas arī par to, kad notiks informatīvā tikšanās tūrista viesnīcā, norādīts viesnīcas gida telefona numurs (ja kūrortā ir paredzēts Tez Tour gids un tiek piedāvātas grupu ekskursijas).
 4. Tūristi, kuri iegādājušies individuālo transferu, saņems informatīvo aploksni, kurā norādīts, kad paredzēta informatīvā tikšanās ar gidu tūrista viesnīcā. Individuālais transfers paredz noteiktu braucienu uz konkrētu viesnīcu bez citu tūristu pievienošanās šim transfēram. Individuālajā transferā nav obligāta pavadošā gida klātbūtne.
 5. Klienti, kuri lidojuši ar regulārajiem avioreisiem līdz Zalcburgai vai Insbrukai, informatīvo aploksni saņems rezervētās viesnīcas reģistrācijā. Lidostā tūristus sagaidīs vāciski vai angliski runājošs autovadītājs ar TEZ TOUR planšeti (autovadītājs nebūs tērpts TEZ TOUR formā) vai ar planšeti, uz kuras būs rakstīts tūrista uzvārds.

II. Tūristu aizbraukšana no kūrorta

 1. Iepriekšējā dienā pirms paredzētās aizlidošanas tūristiem viesnīcas reģistrācijā – TEZ TOUR informatīvajā mapē jāiepazīstas ar informāciju, cikos notiks transfers uz lidostu. Gadījumā ja tūristi nav ieguvuši informāciju par transferu un lidojumu, viņiem jāvēršas pie reģistrācijas darbinieka vai pie gida, kas apkalpo konkrēto viesnīcu, vai arī jāzvana pa Hot Line telefonu +43 699 147 444 44. Transfera izbraukšanas laiks no viesnīcas tiek noteikts tā, lai tūrists ierastos lidostā uz lidojuma reģistrācijas sākumu, t.i. 2-2,5 stundas pirms paredzētā avioreisa.
 2. Tūristi, kuri rezervējuši individuālo transferu, var paši pieteikt laiku, kad jāizbrauc no viesnīcas uz lidostu, taču tas nosakāms ļoti apdomāti. Tāds pasūtījums tiek pieņemts tikai ar nosacījumu, ka tūrists iesniedz rakstisku iesniegumu, kurā pausta tūrista apņemšanās: gadījumā, ja tūrists nokavē uz reisu dēļ laika apstākļiem, sastrēgumiem uz šosejām u.tml., tad viņš pats uzņemas visas ar kavējumu un no tā izrietošajām sekām saistītās papildus izmaksas.
 3. Ja tūrists laikus nav ieradies uz transferu, tad gids vai autovadītājs viņu gaida ne ilgāk par 10 minūtēm. Pēc tam, saņēmis rakstisku apliecinājumu no viesnīcas reģistrācijas par notikušo un tūristus vairs nebrīdinot, transfera vadītājs ar autobusu dodas pēc tūristiem uz nākamo viesnīcu, lai tās tūristi nenokavētu uz lidostu.
 4. Tūristiem, kuri ir nokavējuši savu transferu, tādā gadījumā ir jānokļūst lidostā saviem spēkiem un par saviem līdzekļiem.
 5. Pēc ierašanās lidostā tūristi reģistrējas avioreisam uz Rīgu, iziet pasu un muitas kontroli. Ja rodas kādas neskaidrības vai problēmas, jāvēršas pie kompānijas TEZ TOUR pārstāvja lidostā vai arī pēc palīdzības lidostas informācijas dienestā.
 6. Vīnes pilsētas viesnīcās gaidīšanas laiks uz grupas transferu autobusiem var sasniegt no 15 līdz 30 minūtēm.

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu