Экскурсии Austrijā

Bavārijas Versaļa – Herrenhimzē pils

No Cellamzē-Kaprunas, Zālbahas-Hinterglemmas un Gašteinas reģioniem 

Himzē (Chiemsee) ezera viducī atrodas Herrenvortas sala (lielākā Bavārijā) un uz tās Herrenhimzē pils, kuru pamatoti sauc arī par  “jauno Versaļu”. Saskaņā ar Bavārijas karaļa Ludviga II grandiozo ieceri šai pilij vajadzēja kļūt par gluži vai precīzu Ludviķa XIV celtās Versaļas pils kopiju.

Var teikt, ka Ludviga II iecere guva piepildījumu: pils uz salas ne tikai kļuva par “jauno Versaļu” – greznuma, stila un izsmalcinātības ziņā tā pat ievērojami pārspēja franču oriģinālu. Herrenhimzē pils kļuva par karaļa Ludviga II celto unikālo piļu visgreznāko un dārgāko projektu, un tajā pat laikā – pēdējo.

Neišvānšteinas pils

No Cellamzē-Kaprunas, Zālbahas-Hinterglemmas, Gašteinas un Meirhofenes reģioniem 

Neišvānšteinas pili atpazīs ikviens, kas reiz lasījis brāļu Grimmu vai Šarla Perro pasakas, redzējis Disneja studijas filmu „Guļošā skaistule” vai pats bijis Disnejlendā.

„Sapņu pils”, kas 19. gs. uzbūvēta par godu daiļo mūzu kalpam – operu komponistam Rihardam Vāgneram, tiek uzskatīta par ekscentriskā Bavārijas karaļa Ludviga neparastāko arhitektūras projektu. Greznība un interjera izmeklētais skaistums – Tanheizera grota, gobelēni par nībelungu tēmu – apvienojumā ar tā laika vismodernāko tehniku pārsteidz pat pieredzējušākos ceļotājus. Pils iekštelpās viesi varēs izmantot audiogida pakalpojumus krievu valodā.

Ekskursija uz Venēciju

No Cellamzē-Kaprunas, Zālbahas-Hinterglemmas, Gašteinas un Meirhofenes reģioniem 

Jums tiek dota iespēja veikt ceļojumu no sniegotās Austrijas uz visapbrīnojamāko pilsētu pasaulē – pilsētu uz ūdens. Nozīmīgākie Venēcijas harmoniskās arhitektūras šedevri tika radīti laikā no 12. līdz 16. gs.

Savukārt zaigojošās ūdenslāses šo ēku logos un namu sienu plaisās rada noslēpumainības gaisotni. Šauras un tumšas ejas pēkšņi iziet uz milzīgiem, baložu pārpilniem laukumiem vai nesaskaitāmiem kanāliem, kurus izrotā brīnišķīgi tiltiņi. Venēcijā valda burvīga un neaprakstāma svētku aura. Ekskursiju-pastaigu pa pilsētas vēsturisko centru vadīs krieviski runājošs gids. 

Verona

No Cellamzē-Kaprunas, Zālbahas-Hinterglemmas, Gašteinas un Meirhofenes reģioniem 

Jūs gaida pārsteidzoša tikšanās ar Šekspīra apdziedāto Romeo un Džuljetas pilsētu. Jūs savām acīm skatīsiet gleznaino Veronas viduslaiku daļu, kas atsauks atmiņā romiešu vēsturi – grandiozo amfiteātri, kas izmēru ziņā atpaliek tikai no Romas Kolizeja. Amfiteātris ir vieta, kurā mūsdienās notiek slavenie Veronas operas festivāli.

Vakariņas nacionālo ēdienu restorānā un braukšana ar ragaviņām Kolšnaitā

No Cellamzē-Kaprunas un Zālbahas-Hinterglemmas

Kalna restorānā jūs varēsiet nobaudīt austriešu nacionālo ēdienu – Hut Essen, kuru pagatavos ar jūsu palīdzību! Apsveikuma dzēriens – karstvīns – iekļauts! Kolšnaitā (Kohlschnait) varēsiet nobraukt pa kalnu ar piepūstām kamerām u.tml. (snowtubing) vai arī atcerēties bērnības izpriecas, laižoties lejup pa apgaismotu rodeļu trasi ar ragaviņām! 

Zalburga ar Hoenzalcburgas cietokšņa apmeklējumu un vakariņām krodziņā

No Cellamzē-Kaprunas, Zālbahas-Hinterglemmas un Gašteinas reģioniem 

Šīs piesātinātās ekskursijas gaitā jūs izstaigāsiet vakara Zalcburgu kopā ar gidu un dosieties augšup uz Zalcburgas simbolu – Hoenzalcburgas cietoksni. Vakars noslēgsies ar vakariņām visā pasaulē atpazīstamā krodziņā, kurai pieder arī sava alus darītava (restorāns apmaksai nepieņem kredītkartes).

Dziednieciskās Gašteinas ielejas raktuves

No Zālbahas-Hinterglemmas un Gašteinas reģioniem 

Gašteinas ielejas raktuvju eju brīnumainā dziednieciskā spēka noslēpums slēpjas triju faktoru savstarpējā iedarbībā: radona saturs (līdz 4,5 nano kirī uz 1 litru gaisa), gaisa temperatūra (no 37,5 līdz 41,5°C) un augsta gaisa mitruma pakāpe (70-90%). No pazemes avotiem plūstošie ar radonu bagātinātie siltie ūdens tvaiki rada neatkārtojamu dziedniecisku efektu. 

Radona ejas ieteicamas balsta-kustību aparāta traucējumu, elpošanas ceļu saslimšanas un ādas slimību gadījumos. Šī rekreācijas un terapeitiskā procedūra tiek rekomendēta pieaugušajiem un bērniem no 16 gadu vecuma.

Pirms doties raktuves ejā, Jūs aizpildīsiet speciālu anketu un Jums tiks veikta medicīniskā apskate (tās laikā pārbaudīs sirds-asinsvadu sistēmas darbību). Ja Jums ir ārstējošā ārsta slēdziens, vēlams to uzrādīt. Īpaši aprīkots vilcieniņš Jūs nogādās 1800 m dziļumā Radhausberga kalna iekšienē. Siltums un mitrais gaiss izraisa dabisku organisma sasilšanu (ķermeņa temperatūra paaugstinās par 0,5 - 1°C). 

Asinsvadi paplašinās, elpošana kļūst biežāka, sirdsdarbība paātrinās, uzlabojas asinsrite. Šo parādību, kam piemīt arī sāpes mazinoša un imūnsistēmu stimulējoša iedarbība, medicīnā sauc par hipertermiju. 

Iedarbība ir vēl jo spēcīgāka, pateicoties radona tvaikiem, kas, nokļūstot organismā caur plaušām un ādu, stimulē vielmaiņu un atjaunošanās procesus šūnu līmenī.

Muzeja "Swarovski kristālu pasaule” apmeklējums

No Cellamzē-Kaprunas, Zālbahas-Hinterglemmas, Gašteinas un Meirhofenes reģioniem 

Brauciens uz leģendāro muzeju ir viena no atmiņā paliekošākajām ekskursijām. Pazīstamāko dizaineru darinājumi, kas strādājuši austriešu arhitekta Andrē Hellera vadībā, „Swarovski kristālu pasaulē” pārsteidz ar oriģinalitāti un skaistumu. 

"Swarovski kristālu pasaulē” cilvēks jūtas kā iegrimis skaistā sapnī par daiļo. Ekskursijas programmā iekļauts arī pasaulē lielākā "Swarovski” veikala apmeklējums – tajā izstādīta ievērojamās austriešu firmas daudzveidīgā produkcija.

“Tauern Spa” termālais komplekss Kaprunas kūrortā

No Cellamzē-Kaprunas un Zālbahas-Hinterglemmas reģioniem 

Kalnu slēpotāju cerības piepildās! Pēc izslēpošanās kalnu nogāzēs nav nekā jaukāka par došanos vakarpusē uz ūdensprieku valstību, kurā ir daudzi un dažādi (segtie un atklātie!) baseini, t.sk. ar termālajiem ūdeņiem!

Atgūt mundrumu ledus telpā! Izkarsēties 13 dažādās saunās, no kurām trīs apmeklējamas, kā ierasts, bet desmit saunās jāiet iekšā saskaņā ar austriešu tradīcijām – kailiem! Ūdensslīdkalniņi iepriecēs ne vien bērnus, bet arī pieaugušos!  

Ekskursija uz Cīrihi

No Cellamzē-Kaprunas, Zālbahas-Hinterglemmas, Gašteinas un Meirhofenes reģioniem 

Jūs tiekat aicināti ekskursijā uz Cīrihi – uz tāda paša nosaukuma kantona galvaspilsētu un lielāko Šveices Konfederācijas pilsētu. Cīrihe slavena arī kā viens no lielākajiem pasaules finanšu centriem un paradīze tiem, kam iepirkšanās ir vaļasprieks. 

Tāpat Cīrihē ir ievērojami kultūrvēsturiski objekti: senatnīgas pilis un baznīcas, mākslas galerijas ar brīnišķīgām gleznu kolekcijām, kurās ir Šagāla, Miro un Pikaso darbi, kā arī visdažādākie muzeji visdažādākajām interesēm. Apskates ekskursija pa brīnišķīgo Šveices pilsētu notiks krieviski runājoša gida vadībā. 

Vakariņas nacionālo ēdienu restorānā “Bellevue Alm” un brauciens ar ragaviņām

No Gašteinas reģiona

Tradicionālā austriešu restorānā – kalna galā, no kura paveras sajūsminošs skats uz vakara gaismu izrotāto ieleju, – jūs varēsiet gardi pavakariņot. Pēc maltītes jūs varēsiet atcerēties bērnības izpriecas, braucot no kalna pa apgaismotu trasi ar ragaviņām!

Ļubļana

No Cellamzē-Kaprunas, Zālbahas-Hinterglemmas un Gašteinas reģioniem 

Slovēnija, kas atrodas pie Adrijas jūras un robežojas ar Itāliju un Austriju, kā arī Ungāriju un Horvātiju, vienmēr ir lepojusies ar savu seno mantojumu. Valsts galvaspilsēta Ļubļana (Laibach) ir lielisks vācu, Vidusjūras reģiona tautu un slovēņu kultūru saplūsmes piemērs. Vecpilsētā, virs kuras uz kalna atrodas viduslaiku pils, sajaukušies un saplūduši baroka, renesanses un neoromantisma stili.

Kalnu ieskauj pilsētas vecākā daļa ar baznīcām un laukumiem, bet šaurās ieliņas veido nelieli namiņi ar fasādēm dažādās krāsās. Pašā Ļubļanas centrā var skatīt trīs tiltus, kuri savieno Ļubļanicas upes krastus. Tiltus rotā drakonu tēli, kuri jau no seniem laikiem kalpo par pilsētas simbolu. Pēc ekskursijas, kurā jūs dosieties kopā ar licencētu gidu, jums būs brīvs laiks, lai iepazītos ar slovēņu virtuvi, novērtētu preces veikalos vai apmeklētu kādu no daudzajiem Ļubļanas muzejiem.

Brauciens uz Minheni – ar ekskursiju pa pilsētas vēsturisko centru

No Cellamzē-Kaprunas, Zālbahas-Hinterglemmas, Gašteinas un Meirhofenes reģioniem 

Bavārijas galvaspilsētai Minhenei, kas atrodas Alpu kalnu tuvumā, Izāras upes krastos, ir ar ko pārsteigt pat daudz pieredzējušus ceļotājus. Jūs iepazīsiet Minhenes vēsturi un skatīsiet burvīgo Marienplacas laukumu, jauno rātsnamu, slaveno Svētās Jaunavas Marijas baznīcu (Frauenkirche) un Sv. Pētera katedrāli, bet pēc tam brīvajā laikā varēsiet apmeklēt Minhenes vecāko alus darītavu un alus namu – leģendāro “Hofbrauhaus”.

Senie koka galdi alus namā noklāti ar apmeklētāju parakstiem, kurus atstājuši arī daudzi plaši pazīstami cilvēki. Pilsētā ir daudz mūsdienīgu tirdzniecības centru, globālo zīmolu boutique veikalu, tāpat nelielu, oriģinālu un tāpēc pircējiem pat ļoti interesantu tirdzniecības vietu. Protams, Minhene slavena arī ar savām sezonas izpārdošanām – kopumā tas apliecina to, ka Minhene ir ļoti pievilcīga vieta tūristiem, kuri mīl sevi palutināt ar jauniem pirkumiem. 

Mocarta mūzikas vakara koncerts Zalcburgā (ar vakariņām)

No Cellamzē-Kaprunas, Zālbahas-Hinterglemmas un Gašteinas reģioniem 

Neviens melomāns neatteiksies no brauciena uz “mūzikas lielpilsētu” Zalcburgu un dižā Mocarta mūzikas koncerta apmeklējuma viņa dzimtajā pilsētā – turklāt vēsturiska šova gaisotnē ar unikālām vakariņām. Koncerti notiek Sv. Pētera abatijas zālē, kas atrodas pilsētas senajā daļā.

Jūs varēsiet baudīt Mocarta vispopulārāko muzikālo darbu atskaņojumu, kā arī vakariņas (ēdieni būs pagatavoti pēc 18. gadsimta receptēm). Koncertprogrammas trīs daļas (ēdienu pasniegšanas starplaikos) atskaņos AMADEUS CONSORT SALZBURG ansamblis. 

Ekskursija uz Insbruku

No Meirhofenes reģiona

Insbruka – Tiroles federālās zemes galvaspilsēta, pilsēta ar bagātu 800 gadus garu vēsturi un brīnišķīgu arhitektūru gotikas, baroka un rokoko stilos ir gluži kā kalnu masīvu ietvaram pieslīpēts dārgakmens. Praktiski no jebkuras pilsētas vietas paveras lieliski skati. Ar funikulieri var viegli un ērti nokļūt līdz kalnu virsotnēm, lai paraudzītos uz satriecoši skaisto pilsētas panorāmu. Divas reizes Insbruka ir bijusi Ziemas Olimpisko spēļu galvaspilsēta (1964., 1976. g.). 

Insbrukas slavenākais apskates objekts ir pilsētas simbols – bijusī imperatoru Habsburgu rezidence „Zelta jumts” vecpilsētā. Citi ievērojami apskates objekti, kurus Jūs redzēsiet: Hofburgas pils, imperatora Maksimiliāna I kapa vieta, Sv. Jēkaba katedrāle, Firstenburgas un Ambrasas pilis, Triumfa arka, panorāma „1809. gada kauja pie Bergizeles”, Tiroles etnogrāfiskais muzejs, Alpu zoodārzs (no tā paveras brīnišķīgi skati uz pilsētu un apkārtējiem kalniem).

Vīne

No Cellamzē-Kaprunas, Zālbahas-Hinterglemmas, Gašteinas un Meirhofenes reģioniem 

Austrijas galvaspilsēta – impēriskā Vīne. Licencēts gids iepazīstinās jūs ar daudzajām šīs brīnišķīgās pilsētas ievērojamajām un apskates noteikti vērtajām vietām: Habsburgu - Hofburgu dinastijas ziemas rezidenci, Kērtnerštrāses (Kärntner Straße) un Kolmārktas ielām, kas atvēlētas tirdzniecībai, Vīnes Valsts operu, kā arī pilsētas galveno simbolu – Sv. Stefana katedrāli u.c. objektiem. 

Vakariņas nacionālo ēdienu restorānā un braukšana ar kamanām Hinterglemmā

No Cellamzē-Kaprunas un Zālbahas-Hinterglemmas

Līdz restorānam jūs nokļūsiet, braucot ar zirgu vilktām ziemas kamanām caur sniegotu mežu! Bet vakariņās jūs baudīsiet slaveno cūkas stilbiņu! Apsveikuma dzēriens – karstvīns – iekļauts! Šī būs brīnišķīga ziemas ekskursija austriešu nacionālo tradīciju garā – gan bērniem, gan pieaugušajiem!

Braukšana ar ragaviņām

No Meirhofenes reģiona

Brīnišķīga atpūtas programma pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 6 gadiem! Ar gondolas tipa pacēlāju tūristi nokļūst kalnā. Tad grupa sēžas ragaviņās (1 ragaviņas ir paredzētas diviem cilvēkiem) un uzsāk jautro nobraucienu pa 7 km garo trasi!
Pa ceļam būs viena pieturvieta karstvīna vai tējas nobaudīšanai!

Termālais komplekss Fīgenē

No Meirhofenes reģiona

Kalnu slēpotāju cerības piepildās! Pēc izslēpošanās kalnu nogāzēs nav nekā jaukāka par došanos vakarpusē uz ūdensprieku valstību, kurā ir daudzi un baseini! Kompleksā ir arī saunas un ūdensslīdkalniņi!

Zalckamergūtas ezeri

No Cellamzē-Kaprunas, Zālbahas-Hinterglemmas un Gašteinas reģioniem 

Austroungārijas imperatoru iemīļotais Bādišlas kūrorts ir reģions ar ļoti bagātām kultūrvēsturiskām tradīcijām, turklāt tas ir cieši saistīts ar daudziem slaveniem un Austrijas vēsturē nozīmīgiem cilvēkiem. Bādišlā mīlēja atpūsties Austroungārijas imperators Francis Jozefs un viņa sieva, slavenā skaistule Elizabete, kas biežāk gan tika vienkārši un mīļi saukta par Sisī. Zalckamergūtas reģiona kristāldzidrie ezeri, un īpaši viens no lielākajiem tajā – Volfgangzē, iespaido prātu romantiski bezrūpīgām noskaņām un rīcībai.

Šis reģions kopā ar Dahšteinas kalnu masīvu ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma Dabas un kultūras pieminekļu sarakstā. St.Volfganga ir plaši pazīstama ar savu baznīcu, svētavotu un brīnišķīgo altāri tajā; savukārt St. Gilgenā ir dzimusi Mocarta māte; Bādišla – slavena kā imperatora kūrorts, kurā atrodas lieliskās villas – imperatora Franča Jozefa Kaiservilla un slavenā operešu komponista Franča Lehāra villa, kurā tagad iekārtots muzejs. Bādišlā var nobaudīt lielisku kafiju un saldumus, kas gatavoti pēc imperatoru atzītām receptēm slavenajā Imperatora konditorejā.

Zalcburga

No Cellamzē-Kaprunas, Zālbahas-Hinterglemmas, Gašteinas un Meirhofenes reģioniem 

Zalcburga – skaista un romantiska pilsēta Zalcahas upes krastos, kas apbur ar savu baroka stila arhitektūru. Zalcburga – pasaules muzikālā galvaspilsēta, diženo Mocarta un fon Karajana dzimtene!

Pilsētas apskates ekskursija ļaus jums iepazīties ar galvenajiem un nozīmīgākajiem pilsētas tūrisma objektiem – Mirabellas pili un dārzu, namu, kurā mita Mocartu ģimene, Rezidences laukumu un tā ēkām, Zalcburgas katedrāli, Hoenzalcburgas cietoksni (Hohensalzburg), skaistajām un savdabīgajām Zalcburgas baznīcām, kā arī citām ievērojamām pilsētas vietām.

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu