Transferi

Transferi Andorā

Ceļojumi uz Andoru 2020./2021. g. ziemas sezonā tiks organizēti, bāzējoties uz grupu transferu izmantošanu ar shuttle bus (kompānijas ”Andorrabybus”) autobusiem.

 • Pēc izkāpšanas no lidmašīnas tūristi nokļūst Barselonas lidostas ēkā un viņiem patstāvīgi jādodas uz shuttle bus autobusu pieturu (skat. shēmu lejāk). Tad jāuzrāda autobusa vadītājam transfera vaučeris (to tūristam nosūta vairākas dienas pirms lidojuma) – bez šī vaučera transfera pakalpojums netiks sniegts. Transferi notiek bez kompānijas TEZ TOUR pārstāvja pavadības.
 • Transfera cenā ietilpst 1 bagāžas vienības vieta 1 cilvēkam (20 kg) un 1 kalnu slēpošanas aprīkojums. Mazuļiem līdz 2 gadu vecumam autobusā atsevišķas vietas nav paredzētas. Piemaksa par papildu bagāžas vienības vietu – 12,00€ turp-atpakaļ (Svarīgi! Pēc tam, kad transfera biļete ir izpirkta (10-14 dienas pirms reisa), papildu bagāžas vienības rezervēšana nav iespējama).
 • Transfera pakalpojuma rezervēšana vai izmaiņu ieviešana tajā iespējama tikai līdz tam brīdim, kad līdz lidojuma dienai atlikušas vismaz 72 stundas.
 • Svarīgi! Tādā gadījumā, ja ielidošana aizkavējusies vai bagāža pazaudēta / noklīdusi, tad iesakām tūristam doties uz shuttle bus autobusu pieturu, kas norādīta termināla kartē - shēmā, un samainīt transferu (gadījumā, ja transfera pakalpojums jau ticis izmantots, tad tā vērtība netiek atmaksāta) pie nākamā shuttle bus autobusu vadītāja (ja ir brīvas vietas), vai arī zvanīt uz kādu no sekojošajiem telefonu numuriem (+376) 803 789 / (+34) 973 984 016, lai pārceltu transferu uz vēlāku laiku (zvanu centrā komunikācija notiek angļu, franču vai spāņu valodās).
 • Grupu transfers notiek līdz / no pilsētas autobusu pieturai (proti, viesnīcai tuvākajai vai arī pašas viesnīcas, detalizētāka informācija par attālumu no autobusu pieturām līdz viesnīcām)Svarīgi! PAS DE LA CASA reģionā ir tikai viena autobusu pietura, tāpēc vairākas viesnīcas atrodas ļoti tālu. 
 • Tūristi patstāvīgi reģistrējas viesnīcā un satiekas ar TEZ TOUR gidu iepriekš noteiktajā informatīvās tikšanās laikā tūristu atlidošanas dienā vai arī nākamajā dienā (informatīvo konvertu ar detalizētu informāciju par šo tikšanos un kontaktinformāciju saziņai ar gidu tūristi saņems viesnīcā reģistrēšanās laikā). 
 • Informatīvās tikšanās laikā ar tūristiem gids jums izsniegs vaučeri grupas transferam uz Barselonas pilsētas lidostu – vaučerī būs norādīta konkrētā autobusu pietura un laiks, kad autobuss izbrauks no pieturas uz lidostu.
 • Aptuvenais shuttle bus (transfera autobusa) laiks ceļā: 3,5-4 h.

Aptuvenais shuttle bus izbraukšanas laiks no Barselonas lidostas uz Andoras viesnīcām (transfers tiek rezervēts, rēķinoties ar tā izbraukšanu aptuveni 1-1,5 h pēc tūrista plānotā atlidošanas laika):
Riga-Barcelona BT681 07:50-10:30

1. terminālis Т1 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00 22:00

Aptuvenais shuttle bus izbraukšanas laiks no Andoras uz Barselonas pilsētas lidostu (atkarīgs no viesnīcas novietojuma, tās atrašanās vietas):
Barcelona-Riga BT682 11:20-16:00

5:00 7:00 9:00 11:00 13:00 15:00 17:00
Autobusa atrašanās / izbraukšanas vieta no 1. termināļa: 7.-12. platforma “O” (nulles) stāvā

Individuālie un VIP transferi

I. Tūristu sagaidīšana lidostā:

 1. Pēc izkāpšanas no lidmašīnas tūristi nokļūst lidostas ēkā un iziet pasu kontroli. 
 2. Tad dodas uz 1. stāvu, kur saņem bagāžu (no bagāžas transportiera).
 3. Sagaidīšanas zālē tūristus sagaida kompānijas TEZ TOUR uniformā tērpts gids ar planšeti, uz kuras ir TEZ TOUR logo un kompānijas nosaukums.
 4. Tūristus, kas pasūtījuši individuālo vai VIP transfēru, sagaidīšanas zālē gaidīs autovadītājs ar planšeti, uz kuras rakstīts tūristu vārds un uzvārds.
 5. Kompānija Tez Tour nav atbildīga par autobusos aizmirstām tūristu mantām – par to, lai tūristi neaizmirst savas mantas, gidi ne reizi vien atgādina tūristiem.
 6. Individuālais transfers paredz stingri noteiktu braucienu uz konkrētu viesnīcu, un individuālajā transferā nav obligāta pavadošā gida klātbūtne. VIP transfers paredz stingri noteiktu braucienu uz konkrētu viesnīcu, un VIP transferā nav obligāta pavadošā gida klātbūtne.
 7. Individuālie un VIP transferi tiek veikti ar automobiļiem Mercedes E-ClassMercedes Viano.
  Lūdzam obligāti informēt par to, ka tūristi ieradušies ar slēpošanas inventāru.
  Ja tūristi atlido nevis ar TEZ TOUR, bet citu kompāniju avioreisiem, tad lūdzam informēt par visiem šiem aviolidojumiem, paziņojot attiecīgos reisa numurus ar burtu kodiem. Bez šiem kodiem mēs ne vienmēr varam uzzināt avioreisa ielidošanas un aizlidošanas laikus, un attiecīgi nevaram arī garantēt laicīgu tūristu sagaidīšanu.

II. Tūristu aizbraukšana no kūrorta:

 1. Iepriekšējās dienas vakarā pirms paredzētās aizlidošanas tūristiem viesnīcas reģistrācijā jāpieprasa TEZ TOUR informatīvā mape un jāiepazīstas ar informāciju par transfera izbraukšanas laiku no viesnīcas aizlidošanas dienā. 
  Tūristiem, kuri rezervējuši individuālo transferu, tiek nosūtīti faksi uz viņu numuriem. Izbraukšanas laiks tiek noteikts tā, lai tūrists ierastos lidostā uz lidojuma reģistrācijas sākumu, t.i. 2-2,5 stundas pirms paredzētā avioreisa. Tūristi, kuri rezervējuši individuālo transferu, ja vēlas, var paši pieteikt laiku, kad jāizbrauc no viesnīcas uz lidostu, taču tas nosakāms ļoti apdomāti.
 2. Aizlidošanas dienā noteiktajā laikā ieradīsies autobuss ar gidu (tas nekavēs, ja iepriekšējā viesnīcā tūristi uz transferu būs ieradušies laicīgi). Ja tūrists laikus nav ieradies norādītajā vietā uz savu transferu, tad gids viņu gaida kādu laiku, bet pēc tam transfera autobuss dodas pēc tūristiem uz nākamo viesnīcu, lai ieradušies tūristi nenokavētu uz lidostu. Tūristiem, kuri ir nokavējuši savu transferu, tādā gadījumā ir jānokļūst lidostā saviem spēkiem un par saviem līdzekļiem.
 3. Pēc ierašanās lidostā tūristi reģistrējas avioreisam uz Rīgu, iziet pasu un muitas kontroli. Ja ir vēlme un laiks, iespējams apmeklēt Duty Freeveikalus.
 4. Pēc visām iepriekš pieminētajām procedūrām un darbībām tūristi dodas uz lidmašīnu un lido mājup.

Individuālo un VIP transferu transportlīdzekļi

 
 

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu