TEZ TOUR Ceļojumu centrs
Berga Bazārs, Elizabetes iela 83/85
67202000
Ieeja aģentiem
   

 

TRAVEL EXTRAS: SPORTA INVENTĀRS

Jūs plānojat doties uz kūrortu, lai atpūstos un nodarbotos ar savu iemīļoto sporta veidu, taču nezināt, kas nepieciešams, lai varētu pārvadāt sporta inventāru? Viss ir ļoti vienkārši – atliek tikai izmantot pakalpojumu "Sporta inventāra pārvadāšana".

Pakalpojuma cena:
"Sporta inventāra pārvadāšana" (inventāra tipus skat. tālāk tekstā) svarā līdz 32 kg* (OW, vienā virzienā) – 10,50 EUR.

 
     
Pakalpojuma rezervēšanas un saņemšanas noteikumi: 


   Pakalpojumu "Sporta inventāra pārvadāšana" var saņemt tikai: lidojot ar tūroperatora Tez Tour čarterreisiem, kas tiek nodrošināti sadarbībā ar a/k airBaltic.
 
   Tez Tour tūristi pakalpojumu "Sporta inventāra pārvadāšana" var iegādāties, gan rezervējot ceļojumu tūrisma aģentūrā, gan arī vēlāk. Vēlākais, kad to var izdarīt – ne mazāk kā 48 h līdz lidojumam; pakalpojums tiek apstiprināts tikai pēc iepriekšēja pieprasījuma un saskaņošanas, bagāžas vietu skaits sporta inventāra pārvadāšanai ir ierobežots.    

   Pakalpojuma izmantošana: tūrists pie reģistrācijas galdiņa lidostā uzrāda savu ceļojuma dokumentu (vaučeri), kurā norādīta informācija, ka papildu pakalpojums "Sport Equipment transportation from Riga" ir pasūtīts (gadījumā, ja pakalpojums pasūtīts tikai izlidošanai no Rīgas) jeb "Sport Equipment transportation to Riga" (ja pakalpojums pasūtīts izlidošanai uz Rīgu). Ja ceļojuma dokumentā šādu norāžu nav, tūristam pakalpojums "Sporta inventāra pārvadāšana" netiks sniegts.
 
   Gadījumā, ja tūrists nav izmantojis pasūtīto un apmaksāto pakalpojumu "Sporta inventāra pārvadāšana", nauda par pakalpojumu atmaksāta netiek.
 


Sporta inventāra tipu apraksts un prasības inventāra pārvadāšanai:

   Divritenis
Jābūt atbilstošam kartona iepakojumam, pedāļiem jābūt noņemtiem, stūrei sagrieztai.
 
   Aprīkojums zemūdens peldēšanai
Baloniem jābūt tukšiem.
 
   Sērfinga, kaitsērfinga un vējdēļa aprīkojums
Viens aprīkojuma komplekts sastāv no: viena sērfošanas dēļa vai viena kaitsērfinga dēļa vai viena vējdēļa aprīkojuma komplekta.
 
   Golfa aprīkojuma komplekts
Golfa aprīkojuma komplekts sastāv no vienas somas ar vienu golfa nūju komplektu, golfa bumbiņām un viena golfa apavu pāra.

 Makšķerēšanas piederumi
Makšķerēšanas komplekts sastāv no: vienas makšķeres (vai spininga), vienas makšķernieka somas un vienas ēsmas kastītes. Visam jābūt rūpīgi iepakotam. 

   Visiem sporta inventāra priekšmetiem jābūt sapakotiem kā vienai bagāžas vienībai, kuras svars nedrīkst pārsniegt 32 kg, bet bagāžas izmēri nedrīkst pārsniegt parametrus: 213x76x41cm (ja lidojums notiek ar lidmašīnu Boeing 737-300).