TEZ TOUR Ceļojumu centrs
Berga Bazārs, Elizabetes iela 83/85
67202000
Ieeja aģentiem
   

 

TRAVEL EXTRAS: Papildu bagāža

Zināms, ka pieļaujamais bagāžas svars vienam pasažierim ir 20 kg (t.i. 1 cilvēkam, bet divu un vairāk vienas rezervācijas pasažieru bagāžu svars summējas, taču nedrīkst pārsniegt 32 kg), kā arī 8 kg rokas bagāžas.

Tomēr var izveidoties situācija, ka, jau dodoties ceļojumā, Jūs skaidri zināt – no kūrorta mājup saviem tuvajiem tiks vestas dažādas dāvanas. Un tad Jūsu bagāža var pārsniegt tās pieļaujamo svaru. Var notikt arī citādi – Jums vienkārši var ievajadzēties papildu koferis savu un ģimenes mantu transportēšanai... Tomēr uztraukumam nav pamata. Risinājums rodams pakalpojumā "Papildu bagāža".
 
     


Maksa par pakalpojumu:

Сena par papildu bagāžas 1 kg (OW)                            –   7,00 EUR;
Сena par papildu bagāžas 5 kg (OW)                            –  21,00 EUR;
Сena par papildu bagāžas vienību līdz 20 kg (OW)          – 54,00 EUR.

Rezervēšanas un pakalpojuma saņemšanas noteikumi:

   Pakalpojumu "Papildu bagāža" var saņemt tikai: lidojot ar tūroperatora Tez Tour čarterreisiem, kas tiek nodrošināti sadarbībā ar a/k airBaltic.
 
   Tez Tour tūristi pakalpojumu "Papildu bagāža" var iegādāties un uzreiz rezervēt tūrisma aģentūrā, kopā ar ceļojumu, gan arī vēlāk. Vēlākais, kad to var izdarīt – ne vēlāk kā 48 h līdz lidojumam.
   
   Pakalpojuma izmantošana: tūristi pie reģistrācijas galdiņa lidostā uzrāda savu ceļojuma dokumentu (vaučeri), kurā norādīta informācija, ka papildu pakalpojums "Extra luggage transportation from Riga" ir pasūtīts (ja ir pasūtīts "Papildu bagāžas" pakalpojums ar izlidošanu no Rīgas) jeb "Extra luggage to Riga" (ja pasūtīts "Papildu bagāžas" pakalpojums ar izlidošanu uz Rīgu). Ja ceļojuma dokumentā šādu norāžu nav, tūristiem "Papildu bagāžas" pakalpojums sniegts netiks.
   Gadījumā, ja tūrists nav izmantojis pasūtīto un apmaksāto "Papildu bagāžas" pakalpojumu, nauda par pakalpojumu atmaksāta netiek.