TEZ TOUR Ceļojumu centrs
Berga Bazārs, Elizabetes iela 83/85
67202000
Ieeja aģentiem
   

 

TRAVEL EXTRAS: autostāvvieta blakus lidostai "RĪGA" ar 15% atlaidi!

 
   
     

Autostāvvieta darbojas 24 h diennaktī – tā atrodas blakus starptautiskajai lidostai "Rīga".

 Autostāvvieta ir nepārtrauktā operatora uzraudzībā, tiek veikta videonovērošana.

 Autostāvvietas darbinieks palīdzēs novietot bagāžu mikroautobusā, kurš 2-3 min. laikā, bez maksas, nogādās pasažierus un bagāžu lidostā "Rīga", līdz pat durvīm.

 Pēc atgriešanās no ceļojuma lidostā "Rīga" un bagāžas saņemšanas klientiem ir jāpiezvana uz "Park Smart" autostāvvietu pa tālruņa numuru (+371) 20 477 477 – jau pēc dažām minūtēm mikroautobuss ieradīsies, lai bez maksas viņus nogādātu autostāvvietā.

 Рakalpojuma rezervācija un apmaksa internetā (skat. šeit >>). Atlaide Tez Tour klientiem – 15% + 24 h dāvanā.

Videosistēma atpazīs klienta automobiļa numura zīmi, un iebraukšanas barjera atvērsies automātiski, fiksējot arī iebraukšanas laiku, attiecīgi notiek arī izbraukšana no stāvvietas. Pakalpojumu ir iespējams atcelt un saņemt atpakaļ iemaksāto summu (nepieciešams nosūtīt attiecīgu pieprasījumu uz e-pastu: info@parksmart.lv).

 Autostāvvietas pakalpojums bez iepriekšējas rezervācijas iespējams, veicot apmaksu autostāvvietā pirms aizbraukšanas no tās. Lai saņemtu atlaidi, klientam, apmaksājot pakalpojumu pirms aizbraukšanas no autostāvvietas, jāuzrāda Tez Tour vaučera kopija.

Cenas Tez Tour klientiem: 2,98 EUR/24 h + 24 h dāvanā;

 Avioreisam (ielidošanai) aizkavējoties – ja kavēšanās nepārsniedz 2 stundas un notiek aviokompānijas vainas dēļ – papildus maksa netiek aprēķināta. Citos gadījumos, aizbraucot no autostāvvietas, nepieciešams veikt papildu apmaksu par pārsniegto laiku (saskaņā ar agrāk piemēroto tarifu).

 "Park Smart" – tā ir jaunākā, inovatīvākā autostāvvieta pie lidostas "Rīga”, tā ir aprīkota ar automobiļu numuru zīmju automātisko nolasīšanas sistēmu, šādi nodrošinot papildu ērtības un drošību. Papildu informācija – www.parksmart.lv