TEZ TOUR Ceļojumu centrs
Berga Bazārs, Elizabetes iela 83/85
67202000
Ieeja aģentiem
   

 

TRAVEL EXTRAS: APSVEIKUMS LIDOJUMA LAIKĀ

  

Apsveikums lidojuma laikā dzimšanas dienas, salaulāšanās vai laulību jubilejas sakarā ir lieliska iespēja sagādāt spilgtu, atmiņā paliekošu, negaidītu pārsteigumu saviem tuvajiem un draugiem.

Pakalpojuma cena - 35,00 EUR; iekļauts: dāvana (skat. zemāk); vietas pirmajās lidmašīnas rindās (reisā no Rīgas vai atpakaļ)*; atsevišķa reģistrācija lidostā "Rīga"**. 

   Pakalpojumu var pasūtīt gan tūrisma aģentūrā, rezervējot ceļojumu, gan arī pēc tam; vēlākais laiks pakalpojuma rezervēšanai – 48 stundas līdz lidojumam. Rezervējot pakalpojumu jānorāda kods (skat. zemāk pie dāvanas apraksta).

   *Pasažieriem ar bērniem (līdz 14 g.v.), ar zīdaiņiem, kā arī invalīdiem vietas tiek ierādītas, sākot ar otro sēdekļu rindu, jo saskaņā ar lidojumu drošības noteikumiem, lidmašīnā viņi nedrīkst sēdēt pirmajā rindā. Vietas lidmašīnas salona pirmajās rindās tiek piešķirtas ne tikai jubilāriem vai jaunlaulātajiem, bet arī tiem pasažieriem, kas ierakstīti vienā rezervācijā kopā ar apsveicamajiem. 

 **Klientiem, kas izmanto "Premium Economy Class" atsevišķās reģistrēšanās pakalpojuma iespēju, jāreģistrējas secīgi rindas kārtībā – viņiem nav prioritātes attiecībā pret citiem klientiem, kas arī rezervējuši "Premium Economy Class" vai "Priority Check-in" pakalpojumus.

 Pakalpojums tiek sniegts tikai tūroperatora Тez Tour čarterlidojumos, kuri tiek veikti sadarbībā ar a/k "airBaltic".

 


 "Medus mēnesis":
- šampanietis (2 х 0,20 l);
- deserta kūka (2 gab.);
- kartiņa
Kods: 10T                                            
 "Dzimšanas diena" (pieaugušajiem):
- augļu asorti;
- šampanietis (1х0,20 l);
- kartiņa.
Kods: 20T


 "Dzimšanas diena" (bērniem):
- rotaļlieta;
- augļu asorti;
- deserta biskvīts "Barny";
- apelsīnu sula;
- kartiņa.
Kods: 30T